Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog lehet valaki egy olyan...

Boldog lehet valaki egy olyan feleség mellett akit nem szeret?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 07:53
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
95%
Azért szerintem azt is fontos látni, hogy a boldogságot nem egy másik ember fogja megadni nekünk. Aki egyedül sehogy sem képes boldog lenni, mert kifejezetten attól teszi függővé a boldogságát, hogy van-e párja, gyereke, stb., annak sokkal nehezebb dolga van a boldogság megtalálásában, mint aki egyedül is képes boldog lenni.
2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
89%

21-es.

Ott a pont! Pontosan.

2018. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
24%

Nálam olyan nem volt, hogy akárcsak könnyed kapcsolatban is együtt legyek olyan csajjal, akit nem szeretek legalább úgy, mint ahogy egy kedvenc háziállatot lehet.


Az inkább előfordult, hogy gyorsan lemértem, hogy nem egy jellembajnok, ezért komolyabb kapcsolatra nem kell. De komolyabb pár éves kapcsolatban levő csajokról is sokszor már az elején tudtam, hogy feleségül tutira nem veszem őket, mert a racionális követelményeknek már nem felelnek meg (munkaetika, iskolázottság, családi háttér).

2018. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mellett, akibe nem fülig szerelmes biztosan, ugyanis kb elvi képtelenség évtizedekig fülig szerelmesnek lenni... olyan mellett, akit nem szeret, nos ezt nagyjából lehetetlennek tartom.
2018. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindkét fél aszexuális akkor tuti, ha nem,megkell beszélni,h a nem boldog fél töltikézik máshol,v mindkét fél máshol töltödik,és nyitott házasságként kell megoldani. Akit nem szeretek,ahhoz nem érek hozzá,anélkül meg bocsi,akinek hat anyja van. Otthon meg a feszko idegbaj.. Kinek kell ez. Én nem élnek olyannal aki kb baráv lakotárs. Ilyenn kapcsolatok vannak sajnos manapság. Ezrt van ennyi idegbeteg ember,meg szar kapcsolat,mert alapban társfüggés van,meg kényszer,érdek,stb,családkedvéért ülünk a fosban,szamár van ló helyett,ha meg lovat dug közbe akkor elhordják.. Meg irigykedés van minden jól működő párkapcsolatra. Ha nincs szerelem még oké,van szeretet az az alap,de ha szeretet nincs mi van? Pokol szerintem. De tudom érdek nagy úr. Tuti nullás leszek. :D
2018. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
60%
A feleségen múlik. Ismerek egy baráti (friss) házaspárt, a férj fülig szerelmes, de a felesége lusta, agresszív, eltartatja magát, házimunkát sem végez, a barátait elüldözi... na az a férj rohadtul nem boldog, érződik rajta. A mi házasságunk 10 éve tart, már rég nincs szerelem, de boldogan élünk együtt, odafigyelve egymásra, társként viselkedve.
2018. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
27%

5ös!

Én is szeretem a férjem, szerelemből! Ő az első szerelmem és remélhetőleg az utolsó is! Mi is 10 éve vagyunk együtt és van egy kisfiunk. Anyósomék mindig mosolyognak rajtunk :) Anyukámnak is első kapcsolata az Apukám. 14 éves kora óta vannak együtt. Anya 44 éves, Apa 53. Olyanok voltak mindig, mint a tinik! Én sem tudom szerelem nélkül elképzelni az életem! De nem ez volt a kérdés!

Sokan vannak úgy, hogy a tisztelet vagy a kényszer szeretetté (nem szerelemmé) alakult. Keresztanyámnak udvarolt az utcából egy fiú, de ő nem szerette, nem akart hozzámenni. Nagyanyámék addig beszélték tele a fejét, hogy hozzáment (nem gazdag fiú). Jól meg voltak mindig is. Az idősebbik unokatesóm 35 éves. Szóval a gyerekek már kirepültek, unokák vannak és ők ennyi idő után is mindig támogatják egymást és kiállnak egymás mellett. Ebből gondolom, hogy lehet. A férfiak meg amúgy is másabbak, mint a nők. Nekik nem hiszem, hogy a lángoló, hévvel teli szerelem kell. Persze a szex nagyon fontos, de mellette a biztonság, tudni, hogy valakiben megbízhatsz és ha a halál nem válszt el, ő ott lesz melletted minden reggel mikor felébredsz és minden este mikor lefekszel.

2018. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
68%
Annyira fosik mindenki egyedül lenni, hogy felesleges életeket élnek.
2018. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
9%
26-os, és ha a férj agresszív, akkor is a feleség hibás?
2018. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
20%
Akkor miért álltatod magad?Ne legyetek önzők! Eldobjátok magatoktól lehet az újbóli boldogság esélyét.Ráadásul ilyenkor fenn áll a megcsalás lehetősége is.
2018. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!