Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog lehet valaki egy olyan...

Boldog lehet valaki egy olyan feleség mellett akit nem szeret?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 07:53
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:
48%

#9 vagyok

Lemaradt a vége.


Megbeszéltük, hogy megpróbálunk közösen kitörni, együtt boldogulni az életben.

Szuperül működik.

Mindkettőnknek van "joga" kilépni vagy mással szexelni, ha úgy látja jónak.

Nagyon jó ember, társ, barát, apa....

Csak a szerelem hiányzik.

De jók vagyunk együtt.

2018. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim válasza:
81%

Kedves #10!


Igen, nagy valószínűleg szétmegyünk, ha a lányunk kirepül. Ezt mindketten tudjuk. De szerintem nem baj.

Abban mindketten biztosak vagyunk, hogy addig együtt maradunk, míg a lányunk nem lesz önálló.

Erről már beszéltünk.


És igen, kényelmes. De ezmellett szuper jó, hisz bármikor bármit megtehetünk.

Csak egy olyan férj kellett, aki ugyanígy gondolkodik.

2018. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
35%

Már,hogy lehetne boldog?!

Te olyantól vagy boldog,amit/akit nem szeretsz?

Aki azt mondja,hogy lehetséges,az saját magának is hazudik,és inkább éli a szürke kis életétt,azt hazudva magának,és a külvilágnak,hogy ő mennyire boldog,és minden rendben van. Mert fél szembenézni saját magával. Az ilyen embereket hívják gyáva nyúlnak.

De mindenkinek maga döntése,élete. Sok boldogságot.

2018. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez így tiszta sor, akkor jó:)


vannak olyan házasságok, amelyek tényleg azért jönnek létre , hogy nemzzenek és felneveljenek egy utódot, és ez rendben van. De ha tudod, hogy szét fogtok menni, akkor ez a mostani állapot minden, csak nem a boldogság. Boldog állapotot senki nem tervez megszakítani. Kényelmes, praktikus állapotokat igen.


Tehát kicsit úgy érzem, nem a kérdésre válaszoltál:) kétségkívül LEHET úgy házasságban élni, hogy valaki nem szereti szerelemmel a férjét/feleségét, de a Te szavaid is inkább azt bizonyítják az én olvasatomban, hogy boldognak lenni nem lehet így.

2018. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
56%

10: nem, nem valasztottam a kenyelmet a boldogsag helyett, mert a boldogsagra nem volt eselyem, igy a boldogtalansag es kenyelmetlenseg helyett valasztottam a kenyelmet.

Hogy neki ez igy meddig lesz jo, az az o dolga, nyilvan bennem is van annyi tapintat hogy ezt nem mutatom, plane nem hangoztatom, de nyilvan erzi valahol. Ha egyszer emiatt vege lesz, az az o dontese, egyelore nincs ra utalo jel, es nyolcadik eve elunk mar egyutt.

HA a gyerekek kirepulnek es HA talalok valakit akkor akibe beleszeretek ES AKI VISZONTszeret, az tenyleg kivalthatna hogy vege lesz, de miert pont akkor talalnek ha eddig nem?

2018. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
72%

Elmondom én is a történetemet. 15 éve vagyok együtt a férjemmel, voltak nagyon jó és nagyon mély periódusaink is. A rosszabb életszakaszokban is voltak olyan időszakok, amikor még észre se vettük, hogy rossz passzban vagyunk, nem bántottuk egymást, nem veszekedtünk, ugyanolyan figyelmesek, udvariasak, tiszteletteljesek voltunk egymással, mint máskor. Csak éppen nem, vagy alig volt szex, az is olyan se hús-se hal érzés volt, nem voltak spontán ölelések, csókok, simogatások. Én akkor lettem súlyos depressziós. Amikor már meg tudtam fogalmazni, hogy mi bajom, a magányt és boldogtalanságot hoztam fel okként. Terápiára jártam, és mindketten dolgoztunk azon,, hogy megjavuljon a kapcsolat. Most tűzzel égünk egymás felé. Ez szerelem, ez boldogság. Ezzel szemben a békés egymás mellett élés depresszióhoz vezetett, olyan hiányérzetet keltett bennem.


Persze mások vagyunk mindannyian. Az is lehet, hogy valaki mindaddig boldognak érzi magát, amíg csak azt látja, hogy ők még mindig jobban élnek, mint a folyton veszekedő ismerőseik. Egyszer kell megismerni, milyen szerelemmel együtt élni, utána már nemigen éri be kevesebbel senki.

2018. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
39%

13: miert gondolod hogy aki kilep egy kapcsolatbol ahol nem boldog, az rogton talal egy masikat amiben boldog lesz? Ezt is nehezen talalta, hat akkor? A semminel jobb.

Regi mondas, ha nincs lo, jo a szamar is.

2018. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
45%

16: " Egyszer kell megismerni, milyen szerelemmel együtt élni, utána már nemigen éri be kevesebbel senki."


ebben valoszinuleg igazad lehet, azt nem tudom milyen.

2018. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
65%
Szerelem nélkül lehet boldogan élni, de szeretet nélkül nem.
2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
19%

17-es ha így gondolod,ha nincs ló,jó a szamár is,akkor élj a szamárral! Mert te is az vagy akkor. (már,bocsi)

Amúgy meg mi van akkor,ha nem talál rögtön másikat?

Jaa,mert egyedül nem lehet boldog az ember?

Aha,értem.

2018. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!