Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, anyám folyton...

Mit csináljak, anyám folyton Facebookozik?!

Figyelt kérdés
Hazajön a munkából, és már nyomja is azt a szrt. Én sosem járok fel Facéra, nem is beszélgetek ott senkivel, szóval nem tudom kitől tanulta ezt. Hogy szoktassam le róla? Már vagy 100x kivettem a telót a kezéből és eldugtam, de akkor meg előveszi a laptopot. Mi tévő legyek? 16L
2018. febr. 5. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

Anyuka vagyok, mégis azt mondom:

Te is csináld azt, amit ő. ;)

2018. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Az én anyám is ilyen! Annyi a különbség, hogy nem dolgozik, egésznap nem csinál semmit. Vagy fb vagy alvás ez a világa. Még szerencse, hogy kéznél vagyok, így van aki vigye a háztartást. Igazából elég idegesítő tud lenni, hogy egésznap ágyban van és a telefonját nyomkodja. Ha teheted, ülj le vele beszélgetni, ne hogy úgy járj mint én. Konkrétan belázad, ha nem főzök, hogy akkor ő mit fog enni. De eszébe sem jutna mondjuk oda dobni egy pörit. Én is csak azért csinálom mert van egy 12 éves öcsém! Már rég leléptem volna, ha nem így lenne.
2018. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%

Routeren tiltsd le a facebookot és dugd el a telóját.

2 hét alatt leszokik.

2018. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Írj neki facebookon, hogy beszélni szeretnél vele.:-) Komolyan, nincs jobb ötletem. Ha függő - ami elég gyakori, a tinik körében amúgy mindkét nemben, ha ez így még pc egyáltalán:-) -, akkor lehet neki cikkeket is küldözgetni erről.
2018. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hazajön, elmegy wcre, ott ül 30 percet, írok neki, hogy jöjjön már ki, nagynehezen kijön, nyomja tovább. Próbálok vele kommunikálni, de csak azt a rohadt telót nyomja, még szép, hogy kiveszem a kezéből. Apámat is zavarja, veszekednek is emiatt.
2018. febr. 5. 11:18
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok.Semmi jogod beleszólni, apádnak inkább.Foglalkozz magaddal.16 évesen nincs jobb dolgod?Nincsenek barátaid?Nem kell tanulnod?Rendbe tenni a szobád?


Aki meg azt irta, hogy minek szül aki mer netezni:egy vicc vagy!

2018. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Már az is gond, ha anyámmal el akarok tölteni egy kis időt? Hová fajul ez a világ...
2018. febr. 5. 11:51
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
Igen asszem én már egy pohár vízbe zöttyiteném a telóját (vagy kivágnám az ablakon, ha vízálló). Ez már a facebook függőség kimaxolása részéről. Ha meg átvált notebookra, akkor meg letiltanám a fenébe akár az egész notebook wifi kapcsolatát.
2018. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire sz*r, hogy már egy anyáról van szó a kérdésben...


Ne értsetek félre, nem azzal van baj, hogy facebookozik (bár én rosszul vagyok tőle személy szerint, csak az egyetem miatt csinálok majd nyáron), de hogy semmi házimunkát nem akar csinálni, az már nonszensz. Mindenkinek kell a kikapcsolódás, nem erről van szó, nyugodtan fent lehet utána fb-on, de előbb a kötelességeket kellene elvégeznie. Kérdező, ne csinálj meg neki semmit, bármit is kér. Ha éhes, főz magának. Csak a te szobád takarítsd, ne hagyd, hogy megváltozzanak a szerepek. Kell lazulni (mindegy, hogyan), de azért ez már túlzás. Ne szólj hozzá többet, ha látod, hogy telefonozik. Egyszer úgyis felkel, ha valami nyűgje van.

2018. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Bezzeg ha a férj írta volna ki, hogy asszony nem csinál semmit, csak a facebookot nyomja, a gyerek ezt a példát látja tőle, akkor menne a nagy sárdobálás. Most a gyerek a hülye, mert normális. Gyakorikerdesek.hu...
2018. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!