Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a párom...

Mit lehetne kezdeni a párom nővérével, aki folyton kupit és koszt hagy maga után?

Figyelt kérdés

A párommal az ő szüleinél lakunk már egy pár éve. Eddig minden a legnagyobb rendben volt, szüleivel nem volt semmi konfliktus.

Viszont egy ideje a párom nővére "hazajár" heti egy estére (egyébként a férjével lakik a házukban 5 percnyire tőlünk autóval)... Nekünk külön lakrészünk van a tetőtérben, a "sógornőm" régi szobája is a tetőtérben van, ilyenkor ott alszik, szóval az emeleti fürdőszobát használja.

A hajával állandóan meg van terítve(!!) a zuhanytálca, a lefolyóban további 2-3 marék haj vár rá, hogy kiszedjem utàna, a mosdókagylóban reggel áll a rászáradt fogkrém és a haj, a zuhany tele van pakolva a cuccaival, ha úgy van akkor elöl hagyja a mosdó szélén a betét csomagolását, stb.

Vannak még ilyenek, a lényeg azt hiszem érthető.


Cserébe ő tud reklamálni, hogy ne mászkáljunk 10 után ki a szobából mert zavarja az ajtó"csapkodás", a párom ne pipázzon a saját szobájában, csukott ajtónál, a nyitott ablakon kihajolva, stb. Szóval igényei vannak.


Mit lehetne vele kezdeni szerintetek? Szóltunk már szépen hogy figyeljen oda és ne csináljon retket, akkor mindig bólogat hogy oké, majd következő héten minden megy tovább ugyanúgy. Szóltunk már csúnyán, akkor kiakadt hogy agresszívak vagyunk, és bezárkózott a szobájába.


Tanácstalanok vagyunk... Mit csinálhatnánk?

(Aki úgy érzi, hogy nekem nimcs jogom megváltoztatni, az írja meg hogy szerinte a párom mit tudna tenni.. őt is zavarja csak ő nincs ide regisztrálva)


2017. szept. 26. 12:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ha jon, akkor te csinalj hasonlo kupit, mielott bemegy a furdoszobaba. Talan eszrevenne, hogy neki sem tetszik mas hasznalt tamponja a zuhanyban. Ha ott van, mondd meg neki, hogy szedje ki a hajat a lefolyobol, mert szeretnel bemenni zuhanyozni. Tegyel oda egy szemetesvodrot, illetve valamit, amivel konnyen kiszedhei a hajakat a lefolyobol. En pl. vecepapirral szedem ki.
2017. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb összegyűjteném a haját, és a ronggyal együtt (amivel kipucoltam a retkét) átnyújtanám egy tálcán. Vagy az egyik felsőjével törölném ki a zuhanytálcát.
2017. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Tegnap már ott tartottam, hogy összeszedem a haját, és a fogkeféjére tekerem, de azért túlzás lett volna talán..

Amúgy van karnyújtásnyira papírtörlő, gumikesztyű, és szemetes, nem lenne nehéz kitakarítania maga után, nekem is megy..

2017. szept. 26. 12:49
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Eleg, ha csak a fogkefejevel pucolod ki a lefolyot :D ;D
2017. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

Naggggggyon, de nagggggyon ismerős az, amit sztorizol, tipikusan az az idióta, aki magára ad, de a környezetére soha, és sajnos van olyan idióta pali, aki elnézi neki a szépségért cserébe.


Én azt csináltam, hogy gumikesztyűvel megfogtam a betétet, majd elhelyeztem az ebédlőasztalon, mellé még a hajkeféjét is (éjjel settenkedve), úgy b..ták ki a lakásból reggel, hogy többet vissza se jöhetett, abrosz kuka, 3 napig hipóztak, stb.

2017. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Vennék neki egy tubus bánfi hajszeszt.
2017. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A betétet nem hagyja ott, csak a csomagolását, azt a a fólia-szerűt.. mondjuk így is épp elég zavaró :/

Igen, amúgy nagyon ad magára, mindig csinos, márkás ruhákban jár, ízléses smink, frizura, stb... Csak a lakhelye trágyadomb...

2017. szept. 26. 13:11
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Én azt csinálnám, hogy nem költöznék be anyósékhoz, aztán nem picsognék, hogy aki ott tényleg otthon van, az legyen rám tekintettel. Persze ez csak én vagyok.
2017. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha 5 percre lakik, akkor miért megy hetente egyszer az anyjáékhoz aludni?

(Tudom, semmi közöm hozzá, csak felvetődött bennem.)


A hazajár-t kár volt idézőjelbe tenned, mert ő tényleg hazajár a szülői házba, még ha igénytelen is a környezetére.

2017. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Megkernem aludjon a foldszinten.
2017. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!