Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a párom...

Mit lehetne kezdeni a párom nővérével, aki folyton kupit és koszt hagy maga után?

Figyelt kérdés

A párommal az ő szüleinél lakunk már egy pár éve. Eddig minden a legnagyobb rendben volt, szüleivel nem volt semmi konfliktus.

Viszont egy ideje a párom nővére "hazajár" heti egy estére (egyébként a férjével lakik a házukban 5 percnyire tőlünk autóval)... Nekünk külön lakrészünk van a tetőtérben, a "sógornőm" régi szobája is a tetőtérben van, ilyenkor ott alszik, szóval az emeleti fürdőszobát használja.

A hajával állandóan meg van terítve(!!) a zuhanytálca, a lefolyóban további 2-3 marék haj vár rá, hogy kiszedjem utàna, a mosdókagylóban reggel áll a rászáradt fogkrém és a haj, a zuhany tele van pakolva a cuccaival, ha úgy van akkor elöl hagyja a mosdó szélén a betét csomagolását, stb.

Vannak még ilyenek, a lényeg azt hiszem érthető.


Cserébe ő tud reklamálni, hogy ne mászkáljunk 10 után ki a szobából mert zavarja az ajtó"csapkodás", a párom ne pipázzon a saját szobájában, csukott ajtónál, a nyitott ablakon kihajolva, stb. Szóval igényei vannak.


Mit lehetne vele kezdeni szerintetek? Szóltunk már szépen hogy figyeljen oda és ne csináljon retket, akkor mindig bólogat hogy oké, majd következő héten minden megy tovább ugyanúgy. Szóltunk már csúnyán, akkor kiakadt hogy agresszívak vagyunk, és bezárkózott a szobájába.


Tanácstalanok vagyunk... Mit csinálhatnánk?

(Aki úgy érzi, hogy nekem nimcs jogom megváltoztatni, az írja meg hogy szerinte a párom mit tudna tenni.. őt is zavarja csak ő nincs ide regisztrálva)


2017. szept. 26. 12:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%
Akkor költözzetek el.Albérlet is van a világon.
2017. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21

Van, de nem ott, ahol lakunk. Pici falu, nem divat az albérlet...

A közeli városban meg nem lenne pénzünk bérelni, meg az utazást fizetni akkor pluszba most, hogy minden maradék pénzünk a házba megy, hogy legyen végre kész...

2017. szept. 26. 18:16
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak ennel nagyobb problemak is egy csaladban, nem hiszem hogy ez lenne eleted legnagyobb problemaja. Hiszen csak neha jon el, nem is lakik ott. Ha napi szinten egy terben lakna veletek es az eleteteket tonkre tenne, akkor megertenem hogy ki vagy akadva. Hidd el, en a hazassagom elejen egy masfel szobas panelban laktam a ferjemmel es a kisbabankkal, ugy hogy anyosom velunk lakott. Borzaszto volt, nem is szivesen emlekszem vissza azokra az idokre. Egyszeruen semmit nem tudtam jol csinalni, mindent eloirt, es meg abba is beleszolt, hogy mikor keljunk reggel illetve fekudjunk le este. De nem am azert mert esetleg zavartuk mondjuk a koran kelessel, vagy a keson fekvessel, hanem nehogy mar reggel 8-ig aludjunk vasarnap, micsoda lusta nepseg vagyunk, keljunk csak fel minden reggel 6-kor, mint minden rendes ember.

Addig orulj amig nem lakik ott allando jelleggel, ha csak neha van ott, akkor hagyd a fenebe, hiszen mar beszeltetek vele.

2017. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Én simán beraknám a fürdőszobába a fogkeféje mellé az összes piszkot, hajat, amit maga után hagyott, és egy üzenetet, hogy "Főleg mivel már megbeszéltük és megígérted, legközelebb takarítsd fel a mocskodat magad után, mert rohadt undorító! Legközelebb megy fel a facebookra, és betagellek rajta, hogy milyen mocskosul igénytelen vagy!"
2017. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#23

Én elhiszem, hogy másnak nagyobb problémája van, de nekünk ez a legnagyobb, sőt, lényegében az egyetlen családi gondunk, és elég kellemetlen.


#24

Jó is lenne, sajnos nincs facebookja, ha lenne, már felraktam volna :D

2017. szept. 27. 08:27
 26/26 anonim ***** válasza:
29%

Nektek is lesz meg nagyobb problematok, es akkor biztosan ugy gondolsz majd erre vissza, hogy de jo volt mikor csak ennyi volt.

A velemenyem tovabbra is az, hogy ne keresd vele a konfliktust, ennyi tolerancia belefer egy ember eletebe. Mivel a szep szo nem hasznalt, ha bekeben akarsz elni, akkor toleralj.

2017. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!