Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, anyám folyton...

Mit csináljak, anyám folyton Facebookozik?!

Figyelt kérdés
Hazajön a munkából, és már nyomja is azt a szrt. Én sosem járok fel Facéra, nem is beszélgetek ott senkivel, szóval nem tudom kitől tanulta ezt. Hogy szoktassam le róla? Már vagy 100x kivettem a telót a kezéből és eldugtam, de akkor meg előveszi a laptopot. Mi tévő legyek? 16L
2018. febr. 5. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Most akkor ki nevel kit?

Van kaja?Tiszta a ruhád?Rendbe van a lakás? Mert akkor hagy kapcsolódjon már ki egy anya, meló után.Ha neki így jó akkor így jó.

Az én gyerekem egyszer vehetné el a telefonom, először és utoljára.Ez pofátlanság.Nem is értem gyerekként, ezt hogy képzeled???

2018. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Az elsőnek részben igaza van. Viszont ha éjjel nappal nyomja az anyuka és a lányára meg kakil magasról akkor az gáz.

Szerintem mond el neki hogy téged ez zavar.

2018. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Az én kezemből EGYSZER vehetnéd ki a telefont, másodjára nem tennéd zsebre, amit kapsz!


Neked SEMMI jogod belepofázni, anyud mit csinál munka után.

Ha azt szeretnéd, veled foglalkozzon, akkor ültesd le és mondd el neki, vagy hívd el fagyizni, süssetek, de erről szokj le sürgősen.


Nincs jogod nevelni anyádat, egyelőre még mindig Ő tart el s veszi a kaját, ad tetőt, szabadidejében meg hadd csináljon, amit akar.

2018. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi bajod anyud facebookozásával? Egyéb tevékenységek rovására megy? Nem foglalkozik veled eleget?
2018. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Basszus.. de jó már hogy a gyerekek akarják megmondani mit tehet a szülő. Kiscsillag, ne neveld már azt aki a kis segged alá tesz mindent. Te tarod el anyádat? Nem? Akkor ne akard irányítani. Röhej mennyire el vagytok szállva magatoktól. Ha ellopkodnád , meg eldugdosnád az én dolgaimat, megnézhetnéd magad.
2018. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Hú de vagányak vagytok. Atyaég. :D Kiváncsi lennék ha a ti anyátok facebookozna egész nap mit szólnátok. Idióta álszent madarak vagytok.
2018. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy van a környezetemben hozzád hasonló gyerek. Odavágta az anyjának, hogy nem tanítja meg a számítógépet kezelni, mert akkor azzal törődne, és senki sem fog takarítani meg főzni otthon. Neki magának eszébe se jutott volna hogy besegítsen a házimunkába, de félt hogy a házicsicska nem lesz kéznél.
2018. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom akik itt vergődnek, pont olyan kiváló szülők, mint szegény kérdező anyja. Abból is látszik, hogy itt bszakodtok a gyakorin. Én ráérek, nincs gyerekem, a férjem még alszik, de ti? Az ilyeneknek minek kell gyerek? Ja, a csok miatt, meg a társadalmi elvárások miatt, hogy elmondhasd, te szűűűűtéééé, nagymagyaranya vagy...pfejj. Köpedelem.
2018. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Okké utolsó, és azon kívül, hogy a gürizés után mer beszélgetni a kérdező anyja, és nem a tizenhat éves nagy ló seggét nyalja ki, mitől rossz anya? Netet nyilván fizet ahol picsoghat a gyereke. Meg büszkülhet hogy ellopkodja az anyja dolgait.
2018. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Nem sokat tudsz tenni, ez ma mára egy kiforrott nép betegség lett. Jobban mondva csak női betegség.

Ott lehetnek valakik, beleszólhatnak mindenbe, megdicsérhetik egymást.

Érzik hogy ott ők fontosak, mert jönnek a vissza jelzések hogy okos vagy, szép vagy.

Te ez ellen semmit nem tudsz tenni.

2018. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!