Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságtalan?

Szerintetek igazságtalan?

Figyelt kérdés
A TESÓM ELMEHETETETT A MAMÁMHOZ VASÁRNAP ISKOLA KOR OTT ALUDNI ÚGY HOGY SEMMIT NEM SEGITETT ÉN MEGNEM PEDIG SOKAT SEGITTETEM ÉS 13,5 ÉVES VOK ÍRJATOK VÉLEMÉNYT JA ÉS UTÁLOM AZ ANYÁMAT!!!!
2010. jún. 6. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb pofára esés ne érjen soha...
2010. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
61%
Én azt mondom ne hagyd magad; méghozzá soha, mindig állj ki magadért. Az, hogy sokkal nagyobb igazságtalanságok fognak érni ez igaz. DE... állj ki magadért, az igazadért majd akkor is, és lesz lelki békéd + emberi tartásod ellenben azokkal akik az ellenkezőjét javasolják ;)
2010. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztosan meg volt az ok,amiért a tesód elmehetett és te meg nem.Ez kamaszkori kiàbràndultsag az anyudból,majd biztosan ra fogsz jönni,hogy mennyire szereted,persze,ha megérdemli,mert sajnos nem minden anya,aki megérdemli,azt a szót,hogy ANYA!
2010. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Ne csesszétek le a kérdezőt, örüljetek neki, hogy az a baja, hogy a mamájához akar menni és nem máshova.


Szia Kérdező! Sajnálom, ez lehet, hogy tényleg igazságtalan, de ezért ne utáld anyukádat! Tesód idősebb nálad? Lehet, neki azért engedték meg. Persze az is lehet, hogy ne látod az okát - lehet anyukádnak az az elve, hogy te csak ne akarj elmenni otthonról. Sajnos vannak néha ilyen logikátlan igazságtalanságok,nem mondom, hogy ez jó, de előfordul.

2010. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ennyi idős koromban nekem is ilyenek voltak a legnagyobb problémáim....bárcsak ilyen kis problémáim lennének most is..

szerintem emelkedj felül ezen, anyukádat meg ne utáld, egyáltalán nem könnyű dolog gyereket nevelni és küzdeni velük nap mint nap, neki sokkal nehezebb, mint neked, neki soktéren kell megállnia a helyét...

ha anya leszel, majd meglátod

26 L

2010. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ennél nagyobb bajod sose legyen.

jajj, az a szép kis kamaszkor... de jó volt fiatalnak lenni...

2010. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!