Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan?

Miért ilyen igazságtalan?

Figyelt kérdés
Gimiben most vagyok negyedikes, öt évesen vagyok, szóval van még vissza egy évem. Nagyon sok osztálytársam azt csinálja, hogy mikor dolgozat van, egyszerűen nem jönnek iskolába, aztán mikor megírtuk, megkérdezik a feladatokat és a 20-30 oldalból csak azt az 1-2 oldalt tanulják meg. A másik meg az, hogy a padtársam sose tanul, mindig azt a csoportot írja, amit én és lemásolja rólam az egészet, így mindig ötöst kap. Szeretem-imádom, legjobb barátnőm, de ez pofátlanság szerintem. És 1-2x elmegy, de ő folyamatosan ezt csinálja, és amíg én majd belepusztulok, hogy jó jegyet kapjak, ő csak lemásolja rólam. Ezenkívül azt is igazságtalannak tartom, ha pl. én kérek felmentést tesin (1 évben egyszer..) akkor én nem kapok, mert ne nyafogjak már, gyerünk dolgozni, bezzeg van 3-4 osztálytársam, akik szinte soha nem tesiznek, ők nem kapnak semmit. Jó tanuló vagyok és sokat tanulok, épp ezért nem tartom ezt igazságosnak. És tudom, hogy az élet igazságtalan, de valamit csak lehet tenni. Vagy? :s
2011. jún. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolán, egyetemen és egyéb felnőttoktatásban sokkal igazságtalanabb a helyzet. Hidd el, a szorgalmadból hosszú távon te fogsz profitálni, ők a lustaságukkal semmit nem fognak elérni. Az iskolát még be tudják fejezni, de utána a nagy ( k ) betűs életbe kilépve sorra elbuknak.
2011. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az érettségin majd ne mellé ülj! A hiányos tudására nem fog tudni építeni. Gondolom, továbbtanulsz majd, és akkor a tudás fontos.

A tesire pedig otthonról vidd a felmentéskérelmet, a szüleidtől.

2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne mond meg neki a válaszokat ((: én is rábasz*am. segítettem,meg engedtem h nézzék,és amikor én voltam gondba akk meg szarba hagytak. én is minndig tesizek,hozzá járok kosarazni, elég erős az edző,1x akartam kérni felmentést, mert elestem és fájt a térdem a válasz: ne nyafogj,nem vagy te kislány... nah szóval. a légyeg. NE segíts.. ((:

14L

2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Érettségin úgy sem puskázhat. Ott majd kiderül hogy nem tud semmit sem. Bár az ilyennek midig nagy mákja van. :D
2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!