Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem igazságtalan?

Szerintetek nem igazságtalan?

Figyelt kérdés

A feleség legyen feleség,anyuka,takarítson,főzzön,lássa el a gyereket,legyen sexi,kívánatos és állandóan kívánja a férjét,mellette még esetleg menjen dolgozzon is és a férj???A férj reggel elmegy este hazajön és ennyi,van egy munkahelye és kész.

Én szívesen lennék most akkor férfi!


egy kisgyermekes feleség


2011. márc. 16. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon rosszul működik a kapcsolatotok, ha a férjed semmit sem csinál otthon... de ezért nem a világ a hibás.
2011. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
dehogynem csinál,segít,de akkor sem érzik a férfiak hogy milyen nehéz egyszerre megfelelni mindennek...!Azt gondolják sokan hogy aki Gyes-en van az "nyaral"...
2011. márc. 16. 11:18
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

ez választás kérdése. ha te olyan pasit választottál, aki igy gondolkodik... bőven vannak ma már olyan ffiak, akik mindenben részt vesznek és igényesek magukra. de ez miért nem derül ki már együttéléskor? akkor kell a szabályokat felállítani!

ha pedig általánosságban kérdezed: nem, ma már nagyon sok ffi nem igy gondolkodik. az pedig, hogy milyenek a pasik 2 dologtól függ: 1) a párja elvárásain és 2) anyuci nevelésén.

Hát hajra, asszonyok! :)

2011. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez a belinkelt kérdés abszolut nem idevágó téma.


Inkább általánosságban kérdezem,nekem hála istennek jól működik a kapcsolatom de tegnap volt egy vitánk és annak ellenére hogy ő tényleg partner mindenben,azt gondolja h nekem milyen jó h itthon vagyok és milyen könnyű!

2011. márc. 16. 11:21
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Csak azzal lehet így bánni, aki hagyja, ennyi.
2011. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Csak megjegyzem,hogy amikor még nem volt gyes,az anyukák akkor is ellátták a háztartást.

Nem kell minden percedet a gyerekkel tölteni,akkor lesz időd mindenre.

2011. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az én párom sosem gondolkodott így, viszont egyszer elejtett egy hasonló, poénnak szánt (!) megjegyzést. Mondtam is neki, hogy na édesem, én is megviccellek, elmentem egy hétvégére a barátnőimmel, gyerekek az apukával otthon. Túlélték, azóta viccből sem irigyel. :))
2011. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
csak megjegyzem, hogy amikor még nem volt GYES, akkor nem volt a kismama általában egyedül. Nagyobbak voltak a családok, a nők fiatalon szültek, sokkal több családban segítettek a nagyszülők, nagyobb gyerekek. úgy nem volt nehéz, hogy mindig legyen a gyerekkel valaki.
2011. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Rossz férfit választottál. Az én párom sokat segít nekem, mos, főz, takarít, kérnem sem kell rá. Mindketten dolgozunk, így mikor ki ér rá alapon csináljuk a házimunkát. Illetve ha közösen csináljuk, hamarabb végzünk. A vasaláson kívül minden "női" munkát elvégez, nálunk ez az elejétől kezdve így van. Szerencsésnek is érzem magam, mert szereti a rendet, tisztaságot, és nem az a tipikus férfi, akit te is leírtál. A kapcsolatunk elején (amikor összeköltöztünk) tisztáztam vele a dolgokat. Megmondtam neki, hogy én nem vagyok senki cselédje, együtt élünk, együtt koszoljuk össze a lakást stb., együtt is végezzük a házimunkát. Soha nem kellett rászólnom, hogy ugyan segíts már, mindig csinálja magától. Nincs még gyerekünk, de a gyereknevelés sem csak a nő feladata. Van annak a gyereknek apja is.
2011. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!