Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem igazságtalan?

Szerintetek nem igazságtalan?

Figyelt kérdés

A feleség legyen feleség,anyuka,takarítson,főzzön,lássa el a gyereket,legyen sexi,kívánatos és állandóan kívánja a férjét,mellette még esetleg menjen dolgozzon is és a férj???A férj reggel elmegy este hazajön és ennyi,van egy munkahelye és kész.

Én szívesen lennék most akkor férfi!


egy kisgyermekes feleség


2011. márc. 16. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

de miért kéne tökéletesnek lenni? én sosem voltam az, és a párom igy is szeret. sosem volt tökéletes alakom, tökéletes személyiségem (midnig hisztis, elégedetlen és akaratos voltam), sosem imádtam a házimunkát és igy is szeret. és igy is kíván.

Ott rontjuk el, hogy tökéletesek akarunk lenni, és a végén alapvető dolgokra nem marad idő és energia! döntsd el, hogy mi fontos: jó nőnek lenni, tiszta ház, elégedett gyerek, stb. mert egyszerre nem fog menni, az csak a szupernőknek megy (nekem pl. nem :)). bár tőlem a férjem ezeket sosem várta el. ha úszott a lakás, az sem volt gond. ha fáradt voltam, ő maga zavart ki a konyhából. ha már 2 hete nem borotváltam a lábam, akkor ledöntött és addig simogatta és csókolgatta a lábam,a mig meg nem értettem, hogy nem ezen múlik, hogy kívánatos vagyok-e :)

2011. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!