Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az "elérhetetlen"...

A nők az "elérhetetlen" pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Kor + nem!
2010. jún. 6. 08:56
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy igazam van.
2010. jún. 6. 10:56
 32/38 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva,az elérhetetlenség nem mindig korfüggő!!Talán a nem tini korú lányok(én sem az vagyok),azért írják,hogy nem vágynak az elérhetetlenre,mert a legtöbben túl vagyunk azokon az izgalmakon,amiket az elérhetetlenség okozott!Mi már az esetek többségében a biztosra szeretnénk menni,hisz ha van tapasztalatod a hátad mögött,már néhány pillantásból leszűrheted,érdemes-e belekezdened bármibe is,vagy nő létedre nevetségessé teszed magad!Gyerekkoromban nagyon sok plátói szerelmem volt,és valahol ezek a plátói szerelmek izgalmasabbak voltak,mint egy sima együtt járás!!Aztán volt idő,hogy aki tetszett,az mindig csak havernak tekintett,akinek én kellettem,az nekem kellett!!Az életem legnagyobb csalódása volt,amikor hosszú évekig szerelmes voltam az egyik barátomba,ezt tudta is,mert néha dührohamokban kitörtem,és olyankor mindig elküldtem a fenébe,de mindig oda lyukadtunk ki,hogy jobban szeretem őt,minthogy egyáltalán ne lássam!Aztán eltelt majdnem 10 év,mikor az egyik közös barátunk bevallotta,hogy a srác,akit elérhetetlennek hittem,szintén szeretett engem,csak két okból nem kezdett velem:az egyik,hogy akkor még egyikünk sem szexelt senkivel,és ő nem szeretett volna az első alkalommal olyannal lenni,aki nem igazán tudja,mit kell csinálnia!A másik dolog,hogy egyszerűen túl okos,és gondolkodó voltam neki!Ő egy butább lányt akart,akinek ha a fehérre azt mondja,hogy fekete,a lány elfogadja!A felesége ilyen is,de látszólag működik a kapcsolatuk!

A másik esetem,amikor a cégnél volt egy futár fiú...na,én azt a fiút soha az életben nem gondoltam volna elérhetőnek!!Az én elvárásaimnak ő volt a tökéletes szépség,hosszú lábú,magas,gyönyörű szép szőke barátnője volt!Éppen ezért nem is gondoltam rá potenciálisan semmire,nyugodtan incselkedtem vele,de pont úgy,mint az összes többi sráccal a cégnél!!Aztán egyszer csak közölte,hogy nem tudja,mi történt,de ő megörül,hogy találkozzon velem,bár a barátnőjének pont az ellentéte vagyok(barna,haj,barna szem,alacsony,akkoriban picit még kerekebb is voltam),ennek ellenére megörül értem!

Néhányszor találkoztunk,de őszintén??Nem volt szegény egy nagy szám,nem volt érdekes fickó,és a szex katasztrofális volt vele!A gyönyörű arca ellenére egy hatalmas csalódás volt!!Szóval az elérhetetlenség fogalma egy nehéz kategória,de azt hiszem,akire az életünk során úgy érezzük,hogy elérhetetlen számunkra,az nem is igazán az,csak egyszerűen a sorsunk szerint nem kell,hogy az életünk része legyen.

2010. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%

Én nem. ha látom, hogy elérhetetlen, nem is próbálkozom, hiszen felesleges.

25/N

2010. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
71%

Én egy hónapon belül leszek 18. Az elérhetetlen sose vonzott. Észre se vettem eddig olyan fiút esélyes pasiként, aki elérhetetlen volt valamiért... Érdekes:)

Ha megtetszett valaki, annak oka volt, és ha nekem is vonzó volt, azzal össze is jött.

2010. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
ma 09:55 és egy 37é pasi meddig csinálja ezt a lánnyal.mikor lép végre?
2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
állandoan a tanáromra gondolok nem tudom kiverni a fejemből.mikor találkozok vele hirtelen libabőrős leszek.ideges .összeszükül a gyomrom. szerintem nem vagyok közömbös neki szerintetek elérhetetlen számomra? vagy van esély rá hogy legyen köztünk valami?17L
2010. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
hát kedves előző, nem lennél egyedüli eset aki a tanárával ....
2010. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!