Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az "elérhetetlen"...

A nők az "elérhetetlen" pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Kor + nem!
2010. jún. 6. 08:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Frusztráció. A nő meg akarja szerzni a pasit, de a pasi ezt megakadályozza. A nőnek rohadt idegesítő ha nem tudja elérni a célját, ezért elkezd küzdeni a cél elérése érdekében, és mindent bevet hogy megkapja a pasit.
2010. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
71%

egy ffi ismerősöm mondta egyszer:a nőknek mindig a szemét kell...

és tényleg igaza van:-(

2010. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

10:14

így van, és minél jobban megakadályozza, a nőnek annál jobban kell


na most ez lehet tudatos is de lehet tudattalan is simán, de a végeredmény ugyanaz


aztán ha mégis megszerzi nagy nehezen, akkro jön egy kiábrándultság-érzés, hogy "ja hát ez kellett nekem?", úgyhogy érdekes, de ez oda-vissza működik sztem


22/L

2010. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne igaz, én elérhetetlennek tűnök a viselkedésemmel és amikor ez kiderül minden lány ott hagy, keres másikat.

22F

2010. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%

én is ezt írtam, általában a nagy elérhetetlenek pont azért elérhetetlenek (vagyis annak tűnnek), mert ridegek, érzelem nélküliek stb, azaz alkalmatlanok egy intimebb, közelebbi barátságra, szerelemre, egyszerűen üresek


na amint megkapta a másik fél és erre is rá is ébredt, naná ott hagyja, egy vagon ilyen esetet ismerek, az ilyen nagyon elérhetetlen csávókák lehet h állat jól néznek ki, de nagyrészt egy éjszakás kalandra tökéketesek, többre nem megy az ember velük

2010. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%
én nem szeretek ilyen lenni, csak valahogy mindig így sikerül
2010. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
86%

jah ez olyan szintig megy, h a munkahelyen van egy nagyon klassz de meleg srác, és ne tudjátok meg hány lány van oda érte, és még izgatja is őket az h elérhetetlen ... ennek ellenére pár bepróbálkozik, hogy "hátha mégis"

hát érdekes egy jelenség ez

2010. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
75%
A tinik igen. Én, 28 évesen már nem.
2010. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:55 érdektelenséget színlelni a nővel szemben (időnként azonban incselkedve vele).

ez mindig igaz?még egy 37 éves férfi is vielkedhet igy egy fiatal nővel?

2010. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
igen, simán, 37 évesen is működhet így a dolog
2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!