Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az "elérhetetlen"...

A nők az "elérhetetlen" pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Kor + nem!
2010. jún. 6. 08:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Korfüggő. De fiatal korban még igen.

Nekem most már nem mérvadó...

2010. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

Nem feltétlenül tételesen igaz, de van benne valami. Megszerzést általában a pasira bízom, sosem "szerettem" bele ugy emberbe hogy annyira nem ismertem hogy tudatni tudjam vele... De még a megismerkedésnél is, igen, dobja az egomat ha olyan pasival randizok aki mindenkinek bejön és nem gondoltam hogy én neki igen.

Viszont a kapcsolatban számomra életbevágóan fontos hogy legyen mit elérne, legyen miért küzdenem. Ez is hülyén hangzik: de kb azt "várom" hogy a pasi adjon nekem 95%ot mindenből, és tudassa velem hogy van még benne, de azt meg kell szereznem, ha értitek mire gondolok... Aztán ha kiküzdöm adja meg a maradék 5%-t is, és folytathatjuk ezt egy más területen...

Valahogy azok mellett a pasik mellett én sem bírttam megmaradni akik mindenüket egyből odaadták, mert pszinténszólva egy idő után unlamas a forgatókönyv szerinti élet...

Nekem nem az kell hogy elérhetetlen legyen, hanem hogymindig legyen valami a tasolyában, amiért küzdenem kell:)

2010. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

"illetve hát mondjuk úgy hogy akik nekem bejönnek már foglaltak vagy esélytelen vagyok náluk"


Kérdés, hogy véletlenül éppen azok jönnek be, akiknél nincs esélyed, vagy éppen azért jönnek be, mert nincs esélyed náluk.

2010. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
58%
Nincs "a pasi", csak "pasik" vannak többesszámban. Nincs elérhetetlen pasi (aki nem filmsztár vagy vmi híresség) 15 Lány
2010. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"A nők az "elérhetetlen" pasikra buknak?"


Közhely, hogy igen. Akkora közhely, mint a 2x2=4. Az 'elérhetetlen'-t ugyanis a nő úgy értelmezi, hogy 'értékes, keresett'. Nyilván többféle oka lehet annak, ha egy férfi elérhetetlen, de a legtöbbször ez felértékeli a nő szemében. Ha pl. a férfi állandóan elfoglalt, akkor azért vonzó, mert a nő azt hiszi, hogy "ambíciózus" vagy "népszerű". Vagy ha a férfi zárkózott és titokzatos, akkor ha a kezdeti vonzalom megvan, akkor a nő mindenféle értékes tulajdonságokat beleképzel, ami esetleg a férfiban nincs is jelen, csak éppen ez nem derül ki. Az is közismert, hogy az udvarlás egyik legjobb módja érdektelenséget színlelni a nővel szemben (időnként azonban incselkedve vele).


Az érett nők már jobban képesek gondolkodni és tudatosan irányítani az életüket, úgyhogy 25-30 éves kortól az ilyen primitív trükkök, illetve felszínes tulajdonságok kevésbé hatnak a nőkre.


(29,F)

2010. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

jaja pontosan

nekem is olyan szerencsém van, egy nekem nagyon tetsző srác vagy rám se néz vagy meleg, ez a legutóbbi esetem is, lényeg h igen, úgy van, ahogy kérdezed

22/L

2010. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
Van valami ebben, hogy az "elérhetetlen" izgalmasabb. Ellenben csak rövid távon. Eleinte én is azt hittem a páromról, hogy elérhetetlen. Aztán kiderült, hogy még sem az és összejöttünk. Már 6 éve vagyunk együtt és még mindig halálosan szerelmes vagyok, szóval az érdeklődésem töretlen. :-D 24/N
2010. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%

A fiatalok igen. Visszagondolva a legnagyobb tiniszerelmem valószínűleg csak azért tartott évekig, mert a srác rám se hederített.

Viszont később ez megváltozik. Nekem pl. ma már nem számít, hogy elérhetetlen vagy épp könnyen kapható. Két éve vagyok a párommal, de előtte az utolsó évben már nem volt olyan, aki úgy tetszett volna, hogy elérhetetlen. Egész pontosan azt tapasztaltam, hogy némi smink és frizura megspékelve valami kis extra dologgal (mondjuk jobban tájékozzódom nála vagy csak szimplán le tudok gurítani egy sört "férfimódra"), és bármelyik pasi megkapható. Ahány pasi tetszett, minddel összekerültem.

Bár talán módosítja kicsit az eredményt, hogy akinek barátnője/felesége van, az számomra - legalábbis arra az időre - átalakul valami nem nélküli valakivé, akivel nemhogy kezdeni nem szabad, de még csak nem is pasiként tekintek rá.


Na a lényeg, hogy szerintem elérhetetlen pasi márpedig nincs. Mert ha nekem összejött, akit csak akartam, holott nem vagyok egy bombázó, akkor bárkinek összejön. Csak akarni kell - no meg persze tenni érte :)

2010. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eddig mindig csak olyan pasik kellettek volna akik max barátként tekintettek rám.. ^^ Bár nem vagyok se szép, se csinos, ergo esélytelen kategóriába tartozom, csak mindig hitegetem magam h "ó most talán összejön" aztán persze sose jön össze és akkor van egy jó pár hónap amíg élni nincs kedvem, de már lassan megszoktam.. Csak az a szar, hogy hiába tudom hogy nem fog menni mégis hitegetem magam, mert ez akkor jó érzés.. de utána meg nagyon szar.. :S De legalább addig pillanatnyi "boldogság".
2010. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%
Jah és 20/L
2010. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!