Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az kell, ami elérhetetlen, de...

Az kell, ami elérhetetlen, de meddig?

Figyelt kérdés
Azt mondják az izgat, aki elérhetetlen. Mások erre, hogy akkor addig kell húzni a dolgot, hogy az illető beléd szeressen, és utána már nem ez a lényeg. Szerintetek ez így működik? De mennyi idő "kell" a beleszeretéshez, és mi van, ha utána megkapja, amire vágyik, de kiderül, hogy mégis csak addig kellett?
2010. júl. 28. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy mennyire értékelsz egy táskát a kínai piacról, és mennyire értékeled mondjuk egy az egyben ugyanazt a táskát egy drága boltból???:)

Ez a szituáció is nagyon hasonló lehet.

2010. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyre jobban.


Mert mondjuk megtetszik egy srác, de úgy érzem, hogy elérhetetlen. Egyrészről sérti a büszkeségem, hogy nem kaphatom meg, ezért akarom, már csak azért is, másrészről elgondolkozom, hogy ha ennyire elérhetetlen, akkor biztosan van benne valami.


Aztán, ahogy telik az idő, egyre megszépíti a gondolatom. Egyre tökéletesebbnek kezdem látni (olyan, mint amikor meglátok egy szép ruhát, de ott kell hagynom a boltban, aztán minden nap gondolok rá, elöször csak, hogy milyen jól állt, aztán már arra gondolok, hogy tényleg nagyon szép, a végén pedig már a világ legszebb ruhája lesz). Na így van ez a fiúval is.


Aztán amikor eljön a pillanat, hogy megkapod, rájössz, hogy bizony nem olyan, amilyennek elképzelted. Akkor jön a csalódás, hogy márpedig te nem ezt akartad.

2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz meddig kell "trükközni" valakivel az ismerkedés elején, hogy eléggé beléd szeressen?
2010. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gyermeteg dolog, 20-25 éves korig elmegy, utána retardált érzelmi állapot.
2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

19:08as: igen, így értem, mennyi idő kell?


amúgy sztem is gyermeteg dolog, utálom a taktikázást.

2010. júl. 28. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:

19:08-as vagyok.

Persze én sem szeretek taktikázni, barátnőm mondta mindig, ha akarom, ha nem, az elején ezt kell tenni (és sajnos tapasztalataim sem bizonyították még az ellenkezőjét). Ő azt mondta, hogy az első pár hétben, max. egy hónapig, azért "kérlelnie" kell magát az embernek. Persze ez attól is függ milyen sűrűn találkoztok. Szerintem érezni fogod, hogy mikor múlik el ez az időszak, és fejezheted ki jobban az érzéseidet.

2010. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de akkor 4 hónao már soknak számít ugye?:) ha az alatt nem történik "csoda", akkor veszett ügy?
2010. júl. 28. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Már randiztok, vagy csak kerülgetitek egymást?:-) Barátnőm evvel az időbeosztásával (ami persze nem szent írás:-p), szerintem arra gondol, mikor már találkozgatnak a felek, de még nem egyértelműek a szándékok, ezért nem szabad addig akkora lelkesedést kifejezni.
2010. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, találkozgatás is, illetve minden nap 6-8 rövid email, iwiw üzenet váltás...szóval én ezt már nem a kerülgetés kategóriába sorolnán. és nyilván nem is arra gondolok, hogy szerelmet vallani, csak egyértelművé tenni, hogy részemről oké lenne a dolog és jól érzem magam vele.
2010. júl. 28. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval a srác nem mer lépni? Hmm.. hát akkor valami jelet tényleg kéne adni.
2010. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!