Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az "elérhetetlen"...

A nők az "elérhetetlen" pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Kor + nem!
2010. jún. 6. 08:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem...inkább a fiatal lányok max...habár ez változó, szerintem nem nagyon lehet ezt általánosítani...van aki igen, van aki nem...


Én a páromra "buktam" annak idején, ha belegondolok akkor még "elérhetetlen volt"...de most is vele vagyok és őt szeretem pedig már nem "elérhetetlen". Most páran hajtanak rá...azok számára elérhetetlen:P (de nincs esélyük :)))


Nem értem pontosan a kérdést de megpróbáltam válaszolni:

2o-L

2010. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
70%
sajnos most én csak azt tudom mondani 16 éves létemre, hogy igen. nem egyszer tapasztaltam, nagyon kellett egy pasi, azt mondtam ha az enyém lesz, a világ legboldogabb embere leszek. megkaptam. és már nem kell. lehet h most ez köcsögségnek hangzik. megismertem, és semmit sem érzek, hogy vonzódnék hozzá. nem tudom ez miért alakul ki, mondjuk szerintem nekem nem is való még kapcsolat, ebből ezt szűröm le.
2010. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

A tinik szeretik beleélni magukat, hogy ők majd összejönnek ezzel azzal a filmsztárral :D valamelyikőjük kajak hisz benne :O


Amúgy valakinek az jön be ha az elérhetetlenért kell küzdeni, így értékesebb számukra a pasi, mintha csak odaesne az ölükbe.. bár ez inkább fordítva igaz, a fiúk szemszögéből...


nekem speciel soha nem gondoltam úgy hogy olvadnom kéne egy filmsztár seggére vagy visítanom ha meglátok egy énekest a tévében :D

próbálok a földön járni és azokra a pasikra bukok akiket meg tudok szerezni :D speciel most a páromra :)


18/L

2010. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%

Mostanában pont azon gondolkodtam, hogy jobban tetszene, ha nem érném el rögötön a célom, hogy "megszerezzek" valakit, mert az utbbi időben semmit nem kellett tennem, hogy kapcsolatban legyek. És nem is váltott ki bennem semmi pluszt, így ezek után azt mondom, jó lenne egy kicsit sóvárogni valaki után, legyen kicsit elérhetetlen, persze aztán alakuljanak jól a dolgok! :)


21/L

2010. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%

nekem jelenleg elérhetetlen!!

22éves vagyok és a saját korombeli srácok általánosságban agyilag nem az én kategóriám..

egy 30as pasas után sóvárgok...pedig tudom nem lesz az "enyém"

22/L

2010. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben igen, de nem ez a mérvadó.
2010. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

én sajnos igen :(

16/L

2010. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, általában úgy szokott lenni, hogy valaki addig kell, amíg meg nem szerzi az ember. Addig sokkal érdekesebb.:)
2010. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
bizonyos értelemben igen.. illetve hát mondjuk úgy hogy akik nekem bejönnek már foglaltak vagy esélytelen vagyok náluk :/ :) 17/L
2010. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

9.26.


Ezzel én is, így vagyok sajnos.:S

2010. jún. 6. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!