Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy többet engedjen?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon makacs és szigorú. 16 éves lány vagyok, viszonylag jó tanuló, tisztelettudó, kicsit sem ribanc. De olyan rövid pórázra vagyok fogva, hogy már nem bírom tovább. Mit csináljak, hogy többet engedjen anyu? (Beszélgetni már próbáltam, de lenéz, vagy kinevet, vagy ha elsírom magam, hisztisnek hív...)
2010. jún. 5. 00:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem az, legalábbis nem tudok róla.

Szerintetek számít, hogy meghalt 2 testvérem még kiskorukban? Ezt még sosem mertem felhozni neki.

2010. jún. 7. 17:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Hello!

Nálunk sem volt minden szabad, sokszor én is úgy éreztem sokat várnak el tőlem és nem engednek élni, szórakozni, ezért hamar megtanultam kijátszani őket. sosem mondtam igazat arrol kapcsolatban hogy éppen hol vagyok vagy hova megyek vagy kik a barátaim, mindig azt mondtam amit nekik jól esett hallaniuk, sose kérezkedtem olyan helyre ahova nem engedtek volna, inkább mondtam valami olyat ahova szabad volt menni, majd ha kiengedtek a lakasból ugyis oda mentem ahova kartam. sose tudodott ki egy hazugság sem. most már férjnél vagyok, gyerekem lesz, anyukámnak dolgokat elmondok a multból, ő meg csak ámuldozik hogy hogy rászedtem egyes esetekben, meg azt mondja nem hiszi h képes voltam:))a lányom ezért nem szeretném ha tőlem tanulna:D

2010. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:D ügyes

Max. ha nem tudom megbeszélni, én is kijátszom. (Mondjuk volt már rá példa kétszer és nem buktam le) Köszi!

2010. jún. 7. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!