Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy többet engedjen?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon makacs és szigorú. 16 éves lány vagyok, viszonylag jó tanuló, tisztelettudó, kicsit sem ribanc. De olyan rövid pórázra vagyok fogva, hogy már nem bírom tovább. Mit csináljak, hogy többet engedjen anyu? (Beszélgetni már próbáltam, de lenéz, vagy kinevet, vagy ha elsírom magam, hisztisnek hív...)
2010. jún. 5. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Anyád egy paraszt!!!!!

mondd neki,h ő is fiatal volt...

lehet ,h félt ...de ezt túlzás,pórázon fog téged...pff

2010. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs anyukádnak valami barátnője akivel jóban vagy és anyukád is hallgat rá? mert őt megkérhetnéd hogy beszélgessen vele erről ha már Rád nem hallgat meg kinevet.
2010. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
18%

Nagyon egyszerű a válasz.Az én anyum is ilyen volt pár évvel ezelőtt.De lassan kivivtam magamnak a jogokat és most már anyum fele annyira se szigorú.

Válasz:-ha anyud azt mondja gyere haza 10re te csak 11 re menj haza.Eleinte anyud mérges lesz,de 2 3 nap múlva elenged megint.ekkora azt mondja-nehogy ne gyere haza 10 órára mert...-de te megint csak 11re mész haza.

Ezt minél töbször megcsinálni.

De mi a lényeg????????

Az hogy ha anyud megtilt valamit,azt attól meglehet csinálni,mert maximum vitatkozik egyet veled.

Ha kér valamit például,hogy mennyel a boltba,egyből ne menj el,eleinte nyügölj hogy nem akarok.

- A lényeg,nem kell félni anyudtól-

Ha nem enged sehova szökj el.Nem tud semmit csinálni csak ordibálni,amit 1 2 hónapon belül megun,és nem fog annyit hisztizni.

Ne félj!!!Ha nagyon szigorú anyud,akkor is max 3 4 hónap és megtörik.

Majd idővel bele jössz ha tényleg akarod.

Sok sikert.

F/15

2010. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmi esetre se tedd amit a 15 éves fiu ajánlott!

Inkább mindig tartsd be amit anyukád mondd és akkor hivatkozhatsz rá, hogy megbízható vagy.

Ha nem mész haza 10-re csak 11-re, legközelebb el sem fog engedni! Egy lányt jobban féltenek a szülei, mint egy fiut.

Próbálj vele alkudozni, hogy ha jól sikerül egy dolgozat, bizonyítvány akkor 2 helyre elenged.

Vagy ha elvégzel bizonyos házimunkát, megint elmehetsz!

2010. jún. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem írod,hogy mi az a rövid póráz? Ha nem enged el éjszakáig tartó buliba,diszkóba,ha nem engedi,hogy agyon sminkeld magad stb. akkor neki van igaza.

A 15 éves fiú anyukája pedig nem sokat törődik a gyerekével. Ha az én gyerekeim egyszer is megpróbálták volna,hogy később jönnek haza,mint ahogy megbeszéltük,vagy nem mennek el a boltba,nem takarítanak stb. akkor legalább egy hétig az iskolán kívül nem mehettek volna sehova,még a barátaikkal sem találkozhattak volna.Súlyosabb esetben kaján kívül nem kaptak volna egy fillért sem. Egyszer maradt ki a 16 éves fiam tovább a megbeszéltnél,de többet soha.

Mindegyik tisztességes felnőtt lett.

Nem kell feltétlenül utánozni azokat a fiatalokat,akiknek a buli,a szex,a pia a legfontosabb.

Ahogy az előttem szóló írta,először te tegyél valamitpl.jobb jegyek,segítség otthon stb. Akkor hamarabb enged el anyukád,ha diszkóba nem is,de a barátnőiddel igen.

ÉS SOHA NE HAZUDJ NEKI!

2010. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Nem sminkelem magam agyon, hajam sincs befestve, normálisan öltözködöm (csinos, de nem ringyós). Nem akarok diszkóba menni semmi pénzért :D De egy koncertért napokat kell könyörögnöm. Vagy pl ha ott akarok aludni valakinél (nem fiúnál, azt igazából meg se merem kérdezni, hogy barátomnál ott aludhatok e :D mert felvetettem már, hogy később lehetne-e és csak oltott, hogy hogy képzelem). Egy legjobb barátom van, ő anyukája próbált beszélni vele, de csak összevesztek..

2010. jún. 5. 12:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg így van! Ne hazudj! Én 50 éves anya, 25 éves leány "gyermek" -tapasztalatával mondom, engem lehengerelt az öszinteség. Alapvetően is hajlamos vagyok erre, de ha szembejön, akkor nincs más, mint melléállni.

Próbáld meg, nagyon bízom benne, hogy Neked is sikerül:)

Igaz, ez a "lenéz vagy kinevet" nem tűnik biztatónak, ilyent nem lenne szabad csinálni egy anyának, ilyen nincs, hogy az ember lenézi a gyerekét, hát még hogy kinevesse

2010. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

15/f

1.Anyámról ne tegyél véleményt amig nem ismered.

2.Hogy ha lássa,hogy bármit mond és te szó nélkül megcsinálod érzi hogy ő az úr.És a poráz szorul.

Az anyukák azt szeretnék szivük szerint,hogy mindig maradj mellettük és nem akarnak elengedni.

Szerintem a legtöbben tapasztalatnak gondolnak mert 15 vagyok és lebecsülnek.

Most azt gondolják rolam.hogy egy elkényesztetett vagyok.

Nem igaz,csak nem szeretem ha parancsolnak nekem.

Nem fogok ezen vitatkozni senkivel.

2010. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várok még! :)
2010. jún. 7. 16:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ne haragudj a kérdésért,de anyukád vallási fanatikus?
2010. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!