Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem szól?

Szerintetek miért nem szól?

Figyelt kérdés
A férjem megkapta már napok óta az üdülési csekket és nem szól. Nem értem miért. Oyan sok mindent nem mondd el sokszor. Nem értem, hisz úgy volt hogy megyünk valamerre nyaralni, de azt mondta nem kap majd csak augusztusban. Csak véletlenül találtam meg, ahogy pakolásztam.
2010. jún. 4. 12:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

átérzem a problémádat én is eléggé beszűkültnek éreztem a világot a picivel

a férjed és közted elég erőteljes feszültséget érzek az ő részéről, ami nem csak az ÜCs-k miatt lehet

ha az segít, nekünk kertes házunk van Gödöllőn, szívesen látunk Titeket a családdal, vendégszobával, de a problémádat ez nem oldja meg végleg sajna

itt nagyon gyorsan dűlőre kéne jutnotok, mert csírájában kéne elfojtani az esetleges további feszültséget

most még csak nélküle készülsz menni valahova, de később ez súlyosabb problémákhoz is vezethet

sok sikert :)

2010. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm, hogy vendégül látnál minket. :) Ez annyira jól esett. Vannak még önzetlen emberek.

Igen sajnos jól érzed, sok a feszültség és a probléma, ami előbb-utóbb robban. Nem tudom, hogy meg lehet e még oldani, már sokszor próbáltuk, de mindig ide lyukadunk ki. Szerintem már nyugisabb lenne külön. :)

Szép napot Nektek!

2010. jún. 7. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!