Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem szól?

Szerintetek miért nem szól?

Figyelt kérdés
A férjem megkapta már napok óta az üdülési csekket és nem szól. Nem értem miért. Oyan sok mindent nem mondd el sokszor. Nem értem, hisz úgy volt hogy megyünk valamerre nyaralni, de azt mondta nem kap majd csak augusztusban. Csak véletlenül találtam meg, ahogy pakolásztam.
2010. jún. 4. 12:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, kiment a fejéből. Kérdezz rá. Ne azt, hogy miért nem szólt, hanem,hogy tudja-e már pontosan,hogy mikor fogja megkapni. Ha letagadja, akkor mondd meg neki,hogy miért nem dugta el, ha nem akarja, hogy tudj róla.
2010. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Aha, igazad lehet, de rosszul esik, hogy nem szól. :(
2010. jún. 4. 12:58
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is arra kérdezz rá, hogy mikor kapja, mert ha elfelejtette, akkor mondani fogja.

Ha azt mondja, hogy még nem kapta meg, akkor nem lehet, hogy nem akar nyaralni menni, és nem akar téged megbántani azzal, hogy ezt megmondja?

2010. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak talán meg akar lepni valamivel!Énis csináltam már hasonlót!

22 F

2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

De ez még ne essen rosszul.

Az essen rosszul, ha rákérdezel és letagadja. Annyi minden járhat a fejében, hogy könnyen elfelejthette. Az is lehet, úgy emlékszik,hogy szólt róla. Én is szoktam így lenni, meg párom is.

2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is mondtad, hogy mégis megkaptad korábban az üdülési csekket, véletlenül esett ki, amikor pakoltam!"


Az is lehet, hogy meglepetésnek szánta. Ez van. :)

2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak elfelejtette. Ne gondolj egyből rosszra. Velem is elő szokott fordulni ilyesmi. Örülök, hogy végre hazaérek a szeretteimhez, és ilyen, számomra lényegtelenebb dolgok egyszerűen kimennek a fejemből. Aztán később, ha esetleg szóba kerül, akkor kapok a fejemhez...

33F

2010. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a nyaralásra, hogy mit tervez a férjed. Ha elfelejtette a csekket, akkor majd megmondja. Ha nem mondja, akkor lehet meg akar lepni, vagy mással akarja felhasználni?:S
2010. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h meglepit akar. Vgay nem veled akar elmenni és ha azt mondta neked h augusztusba jön meg, akkor addig rendel még egyet..

Jó nah ez kemény volt!! Nem hiszem, hogy ez volna a válasz..

Mindenképp csak kérdezzél rá, semmi feltűnés nélkül:"Jajj drágám, konkrétan mikor is jön meg a csekk? Már csak azért mert szeretnék már idejében nézelődni h merre menjünk"

2010. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egyáltalán ne kérdezz rá

nyár végéig hanyagold a témát

mi van ha tényleg valami megleptést szervez?

akkor az egésznak lőttek :)

2010. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!