Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem szól?

Szerintetek miért nem szól?

Figyelt kérdés
A férjem megkapta már napok óta az üdülési csekket és nem szól. Nem értem miért. Oyan sok mindent nem mondd el sokszor. Nem értem, hisz úgy volt hogy megyünk valamerre nyaralni, de azt mondta nem kap majd csak augusztusban. Csak véletlenül találtam meg, ahogy pakolásztam.
2010. jún. 4. 12:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
hol van a kommunikáció az emberek között?? nem egyszerűbb megkérdezni a dolgokat? meg ez olyan apróság amúgy is , csak meg kell említeni hogy megtaláltad és hogy akkor hova mentek nyaralni..sztem kb ennyi. (biztos nem direkt dugdossa előled,csak elfelejtette )
2010. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%
Az összeesküvéselméletek gyártása helyett (gondolom pár verzió már megfordult a fejedben) talán menj oda hozzá és udvariasan említsd meg, hogy pakolás közben a kezed ügyébe akadt, hogyhogy eddig nem szólt neked? Ezt kedvesen, mosolyogva, ne higyje már, hogy a felesége kutat útána. Írd meg mi volt.
2010. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem kutatok utána, tök véletlen volt, a kocsijában hagyta és tegnap a kicsi valahogy megtalálta, azzal mentünk vásárolni.

Igen igazatok van, hogy rögtön a legrosszabbra gondolok, de van egy nő, aki rászállt már rég a férjemre és sokan beszélnek róluk, és mire gondol egy nő ilyenkor....kombinál.

Nem fogok neki szólni, várok, hátha tényleg valami meglepi lesz. Igazatok van. Megbeszélünk mindent, mindig mesél mi volt a melóban stb., így ha készül valamire, nem rontom el. :) Remélem ez és nem az előző verzióm igazolódik be. :S

2010. jún. 4. 13:20
 14/32 A kérdező kommentje:
Ja és azért gondolom, hogy napok óta megkaphatta, mert 4 napja nem volt dolgozni.
2010. jún. 4. 13:21
 15/32 anonim ***** válasza:
Azért rákérdezhetnél hogy k.b mikor kapja meg?kíváncsi lennék mit mond
2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Oké. Majd este megírom mi lett. :)
2010. jún. 4. 14:03
 17/32 anonim ***** válasza:
13:49 vagyok oksa várom:D
2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másra kéne neki az a pénz. Egy csomó helyen elfogadják, pl. fogorvos. De ha hazudozik, az gond.
2010. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, hogy elmondja-e, hogy már megkapta, szóval én is várom a választ rá!

Nem hiszem, hogy mással akar elmenni. Tényleg lehet, hogy másra kell, de akkor azt miért nem mondja el? Egy családban nem kellene, hogy titkok legyenek.

De estére minden kiderül. :)

2010. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mit mond, reméljük hogy semmi gond nem lesz.
2010. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!