Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem szól?

Szerintetek miért nem szól?

Figyelt kérdés
A férjem megkapta már napok óta az üdülési csekket és nem szól. Nem értem miért. Oyan sok mindent nem mondd el sokszor. Nem értem, hisz úgy volt hogy megyünk valamerre nyaralni, de azt mondta nem kap majd csak augusztusban. Csak véletlenül találtam meg, ahogy pakolásztam.
2010. jún. 4. 12:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Megkérdezted? (Komolyan, lassan jobban aggódom, mint te!):)
2010. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. :)
2010. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kezdek álmosodni... De addig nem megyek el a géptől, amíg ez meg nem oldódik... Lehet, hogy hetekig itt fogok ülni? :(
2010. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és tök bunkón szólt vissza. Elfelejtette mondani, de mit is érdekel engem, mert úgyis el fogja adni, nem megyünk sehová.

Nagyon szemét kijelentés volt, hisz vártam, hogy a kicsivel nyaralunk, mert 3 éve nem voltunk sehol. Sok munka és hasonlók. Most itt dühöngök.

2010. jún. 4. 21:05
 25/32 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy vártatok, de hamarabb nem érkeztem ideülni, itthon van és nézi mit netezek. :)
2010. jún. 4. 21:10
 26/32 anonim ***** válasza:

Dehát, nem ugy volt hogy mentek nyaralni?

Akkor miért adja el, ha feltudnátok használni?

Vagy jol jön a pénz a házhoz?

2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért adja el, ha meg lett beszélve a nyaralás.

Még ha kell is a pénz. Jól jön egy kis kikapcsolódás nektek is és a picinek is. Nem kérdeztél rá?

2010. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Olyan utalátos mostanában. Nem kérdeztem. Akkor nem megyünk.

Majd elviszem egyedül a kicsit valamerre.

2010. jún. 4. 21:42
 29/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyagi gondjai vannak és tényleg így akarta megoldani és nem akart feszültséget kelteni azzal, hogy emiatt úszik a nyaralás. De te nem tudsz az anyagi gondjairól???
2010. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Annyira nem állunk jól anyagilag, de egy kis nyaralás beleférne, szerintem. Csak most valamiért ilyen csúnyán lehurrog, mert tudja mennyire szeretnék már menni a szürke mindennapokból egy kicsit csak úgy nyaralgatni. Ő járkál horgászni, meg ide-oda, de én minden nap itthon vagyok a törpével és sajnos már kezdek befásulni. Ez megint egy hirtelen felindulás nála, ő is akar menni, tudom. CSak piszkálódik.

Köszi, aranyosak vagytok, hogy vártatok.

2010. jún. 5. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!