Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le ha valaki (nem...

Miért nézik le ha valaki (nem cigány) s 20 évesen szül?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű vagyok, kissé sápadt, dolgoztam s most táppénzen vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem avatkozom más magánügyeibe, van szerető vőlegényem akivel együtt élek s mégis úgy néznek rám mint egy ufora! Egyfolytában bámulnak a buszon, a faluban, s a nőgyógyászaton is. Az nem zavarja őket, hogy a barnábbak meg kint cigiznek meg a kocsma elött állnak terhesen de engem folyton cikiznek. Mikor találkoztam egy volt szomszédommal elkezdett sopánkodni: "Jééé pedig ezt igazán nem hittem volna rólad, hogy mik vannak..."

A másik pedig akinek szintén 20 éves lánya van álszent képpel: "mire várjátok? Biztos olyan édesss lesz mint az apja. Persze az én kislányom sose tenne ilyet!..."

A buszon pedig majdnem felpofoztam már egy lányt mert egyfolytban hátrabámúlt rám vigyorogva miközben a pasijának magyarázott. Azt még hozzá teszem, hogy ő alig lehetett 14 a csávó pedig egy pedofil 30as s még így mernek elítélni ahelyett, hogy a saját portálya elött sepregetne.


2010. jún. 3. 19:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%

folyt... 20:04-es vagyok, csak megszakadt...


De ez egy emberi tulajdonság. Egyébként a korai nagymamaság fantasztikus dolog! :)

2010. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
73%
de sajnos vannak ilyenek.... és az egész cigányságot egy kaap alá veszik, és ez miadt legszivesebben letagadnám a fajomat de nem teszem mert szeretem a családomat. édesapám orvos, édesanyám könyvelő és a bátyjám pedig az egyetemen tanit.
2010. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kalap alá vesznek a lusta, dologtalan, primitív cigányluvnyákkal, akik már 16 éves korukra lekölykeznek és az állam illetve a dolgozók pénzéből nevelik a gyereket. ha tudod magadról, hogy te nem vagy ilyen, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak.
2010. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megkönnyebbűltem, hogy nem csak a "rosszal" találkozom. :)

Természetesen a "barnább" embereknél is tisztelet a kivéltelnek. Csak sajnos tegnap volt alkalmam látni egy 30 körüli nőt állapotosan, melette a lánya szintén majdnem ugyanakkora pocakkal s egy 5-6 éves kisgyereket együtt a vizsgálatra várva. Ez betette nálam a kaput.

2010. jún. 3. 20:23
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Inkább a 30 felé a korom, de szerencsés vagyok, mert sokszor jóval fiatalabbnak néznek. Na, ez terhesség alatt nem volt mindig jó. Mentem pár helyre vizsgálatra és ott szinte mindig megkérdezték: "és tervezett baba volt?" ez olyan derogáló. Sosem cigiztem, ittam, és sok "barna" hölgyet láttam kólásüveggel meg szál cigivel. És ami még bánt, hogy azt már elfogadják hogy egy nő 40 évesen is eshet teherbe, de 20 évesen vagy sz.a.jha, vagy roma. Pedig valószínűleg 20(-on) évesen a női test rugalmasabb, és gyorsabban is regenerálódik....

2010. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%

En is 20 eves vagyok, 12 hetes babas. Rajtam meg nem latszik, de nem fog erdekelni masnak mi a velemenye. Egyetemet ugyanugy fogok vegezn mint mosti,csak babasan illetve gyerek mellet... Masok ezt baba nelkul nem kepesek megcsinalni...

Buszke vagyok arra, hogy fiatal anyuka leszek. Legalabb anyum meg lathatja az unokajat...

2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
34%
és utolsó áruld el, hogy ki fogja eltartani a gyerekedet? mert ugye egyetemre jársz enm dolgozol. a fiúd vagy/és a szüleid? nah ez a lényeg, nah mind1 ez a ti dolgotok.
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy nem kell ezzel foglalkoznod. én is amellett vagyok, hogy fiatalon szüljek. most 23 éves vagyok és szeretnék már teherbeesni. hogy a környezetem mit szól hozzá, nem igazán érdekel. tőrödjön mindenki a saját dolgával. 3 éve vagyok férjnél, ami szintén az én koromban meghökkentő dolog, de Hála Istennek még a körülményeink is megfelelőek egy baba várásra. És az utolsó hozzászóló hasonlóan gondolkodik, mint én. de én nem csak azt szeretném, hogy anyukám lássa az unokáit, hanem én magam is szeretném látni, majd az én unokáimat! ami a mai normákhoz viszonyitva elég ritka. sok sikert nektek az életben, remélem kedves kérdező túllépsz ezen az apróságon és csak a saját életedre koncentrálsz!
2010. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézik le? A kulcsszó: táppénzen vagyok.
2010. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok cigány.A férjem az 14, éve vagyunk együtt 19 évesen szültem meg a fiamat, most 10 éves,a lányom 8,a pici fiam 7 hónapos.Nagyon boldogan élünk, a párom dolgozik én otthon vagyok a kisfiammal.

Ne foglalkozz senkivel legyetek nagyon boldogok:)

Üdv!

2010. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!