Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le ha valaki (nem...

Miért nézik le ha valaki (nem cigány) s 20 évesen szül?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű vagyok, kissé sápadt, dolgoztam s most táppénzen vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem avatkozom más magánügyeibe, van szerető vőlegényem akivel együtt élek s mégis úgy néznek rám mint egy ufora! Egyfolytában bámulnak a buszon, a faluban, s a nőgyógyászaton is. Az nem zavarja őket, hogy a barnábbak meg kint cigiznek meg a kocsma elött állnak terhesen de engem folyton cikiznek. Mikor találkoztam egy volt szomszédommal elkezdett sopánkodni: "Jééé pedig ezt igazán nem hittem volna rólad, hogy mik vannak..."

A másik pedig akinek szintén 20 éves lánya van álszent képpel: "mire várjátok? Biztos olyan édesss lesz mint az apja. Persze az én kislányom sose tenne ilyet!..."

A buszon pedig majdnem felpofoztam már egy lányt mert egyfolytban hátrabámúlt rám vigyorogva miközben a pasijának magyarázott. Azt még hozzá teszem, hogy ő alig lehetett 14 a csávó pedig egy pedofil 30as s még így mernek elítélni ahelyett, hogy a saját portálya elött sepregetne.


2010. jún. 3. 19:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
72%
Mert a cigányoknál ez megszokott, fehéreknél pedig nem. Ne foglalkozz velük és kész.
2010. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%

nem lenézik, hanem többségében ezeknek a 20éveseknek nincs meg a megfelelő anyagi háttere. főleg, h a legtöbben 20 évesen nem tudnak egy komoly igazán erős kapcsolatot felmutatni. nagyon sok huszon éves kislány egyedül neveli a gyerekét vért hugyozva mert a kapcsolata tönkrement.


stb, stb, stb..

amúgy szerintem eltúlzod,. az írásodból kicsit gyerekesnek is érezlek, és ez egy gyerek mellett azért gond.

2010. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%

szerintem ne foglalkozz azzal mit mondanak, vagy gondolnak rólad, ha már ott a gyereked akkor meg pláne, foglalkozz inkább vele.

18/L

2010. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem túloz, csak ideges. Talán rossz napja van. Am egyet értek az első válszolóval. :)
2010. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem is tudom,talán amiatt,mert úgy gondolják,hogy ha nem tanultál tovább,akkor max.két évet dolgozhattál érettségi után és elég kevés idő ahhoz,hogy pénzt spórolj.Szerintem arra gondolnak,hogy nincsenek anyagi feltételek hozzá.
2010. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem se foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel!

Nem nekik szülted a gyereked, nem is nekik kell felnevelni, és igenis lehetsz jó szülő 20 évesen is!:)

Gratulálok a picihez!:)

2010. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
75%
egyből már a cigányozás...én is az vagyok, és érdekes nem állok kocsma elött hssal, nics gyerekem, sőt férjem sincs. nem dohányzom és nem iszom, és mégis itt vagyok már 25 éves. és azt mellé teszem hogy érettségim is van
2010. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz velük (: Te legalább még élni fogsz a gyereked diplomaosztóján (:
2010. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem ez a szokás. Ne foglalkozz velük...
2010. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, hogy 20 évvel ezelőtt még azokat a nőket nézték le, akik 23 évesen még nem mentek férjhez, még nem szültek gyereket, az már vénlánynak számított. Változott a világ, de nem kell foglalkozni mások véleményével, ha te úgy érzed elég érett vagy a feladatra, akkor csak a születendő gyermekednek örülj, ne idegesítsd fel magad ilyen apróságokkal. Egyébként átérzem a helyzetet, amikor a barátnőm 1 éves kislányát tolom a babakocsival (én szoktam rá vigyázni) szinte minden alkalommal kapok megvető pillantásokat főleg idősebb asszonyok néznek lekezelően, azt sugallva, hogy ilyen fiatal miért szül gyereket. Pedig nem úgy nézek ki, mint aki túl van egy szülésen, elég vékony vagyok. De nem húzom fel magam, nem érdemes.
2010. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!