Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le ha valaki (nem...

Miért nézik le ha valaki (nem cigány) s 20 évesen szül?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű vagyok, kissé sápadt, dolgoztam s most táppénzen vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem avatkozom más magánügyeibe, van szerető vőlegényem akivel együtt élek s mégis úgy néznek rám mint egy ufora! Egyfolytában bámulnak a buszon, a faluban, s a nőgyógyászaton is. Az nem zavarja őket, hogy a barnábbak meg kint cigiznek meg a kocsma elött állnak terhesen de engem folyton cikiznek. Mikor találkoztam egy volt szomszédommal elkezdett sopánkodni: "Jééé pedig ezt igazán nem hittem volna rólad, hogy mik vannak..."

A másik pedig akinek szintén 20 éves lánya van álszent képpel: "mire várjátok? Biztos olyan édesss lesz mint az apja. Persze az én kislányom sose tenne ilyet!..."

A buszon pedig majdnem felpofoztam már egy lányt mert egyfolytban hátrabámúlt rám vigyorogva miközben a pasijának magyarázott. Azt még hozzá teszem, hogy ő alig lehetett 14 a csávó pedig egy pedofil 30as s még így mernek elítélni ahelyett, hogy a saját portálya elött sepregetne.


2010. jún. 3. 19:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%
Én nem nézem le. Miért is? Én is 20 évesen szültem és de jól tettem!
2010. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
96%
Húsz évvel ezelőtt teljesen természetes volt, ha húsz évesen szült egy asszony. Ma már húzzák a szájukat, pedig a babának nem kell hőmérős babakocsi, megteszi a sima is. Jobban kell viszont egy fiatal energikus anyuka. Környezetemben látom, hogy aki harminchoz közel szül gyereket, mire az iskolába kerül, már kicsit elfárad. Ráadásul, kevesebb (többnyire csak egy) gyermeket vállalnak a később szülő nők. Karriert lehet építeni a gyerekek mellett. Minden mást is meg lehet teremteni a gyerek mellett. A fiatalság viszont elmúlik. Biológiailag tökéletes húszévesen szülni. Csak sokan az alkalmasságot korban és pénztárcában mérik
2010. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy putris trágya faluban élsz ahol mindenki a más dolgával foglalkozik, meg ki tudja nem e kibeszél az anyós a hátad mögött aztán elhord mindennek..
2010. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%

Figyu...tegyél rááá...

Én is fiatal vagyok, idén leszek 2o...nem feltétlenül mondom, hogy mindenki 2o évesen szüljön gyereket, de aki megteszi és NORMÁLISAN felneveli a gyereket azzal semmi bajom nincs. Van egy barátnőm aki 2o évesen szült, most 27 van egy 7 éves lánya egy 2 éves fia, mellette lediplomázott...csodálatos család...


Persze én nem érezném késznek magam rá, pedig erős kapcsolatom van, de úgy érzem egy gyerek ennél nagyobb felelősség...


de aki megteszi nem ítélem el. Ne törődj a beszólogatókkal. Egészséget kívánok a picinek és Nektek boldogságot:)

2010. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz velük. Én is 20 évesen szültem, aztán volt olyan, aki a hátam mögött kibeszélt, de inkább mindenki azt mondta, hogy milyen jól ellátom ezt a pici fiúcskát, stb.

Ha jól veszem ki a szavaidból, te falun élsz. Hát azért ebben mutatkozik meg a különbség... kicsi helyen az emberek mindenkit kibeszélnek. Eddig nem te voltál a téma, most te vagy, majd két hónap múlva más lesz terítéken.

2010. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
46%

ma 20:00


Hát igen, mivela biológia nem minden, és megteszi az 30 fölött is.


Viszont van felelősségtudatuk, és ha nem tudnak jó életet biztosítani még maguknak sem, akkor nem azzal foglalkoznak hogy szüljenek.



Szoktam látni én is középkorú csont meg bőr nőket bagóval a szájukba mellette meg a 10 év alatti gyerek..


Gondolom apuka a sitten, vagy még időnapelőtt kereket oldott..


Ez aztán a perspektíva!!!

2010. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

No azért valljuk be, ez a "cigányozás" elég jogos dolog, de gondolom te is hallottál már erről szóló tényeket, kedves hozzászóló. Egyébként azt kívánom, bárcsak mindegyik ilyen lenne, amilyen te vagy. De ugye érzed, hogy ez nincs így? Nem bántani akarlak.

Sajnos én is meghökkenek (nem tudom, miért, csak úgy jön) ha tesóm volt osztálytársait babakocsit tologatva látom az utcán.

2010. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
74%
Bár mindenki ebben a korban szülne. Lassan nyugdíjasházat lehetne nyitni a szülőszobán. Én őket szoktam vérig sérteni a nagymamázással, pedig nem áll szándékomban, de viseljék, ha öregen szültek, nem fognak fiatalabbnak kinézni. Nagyon jól tetted és ne foglalkozz velük, ez így van jól :)
2010. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz velük. Én 21 voltam amikor szültem, és ráadásul még 18-nak sem néztek. Tették rám időnként a megjegyzéseket, de én boldog voltam, mert terveztük a babát, és nem véletlenül született. Imádtam terhes lenni, és büszke voltam rá.
2010. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
93%
20:03! Én ennyire nem sarkítottam! Ma már én is örülnék, ha pár évvel hamarabb találok a páromra és kicsit korábban szültem volna gyereket. Felelősségtudattal mindennel együtt alaposan átgondolva. Lekéstem egy két tesóról a gyerekeimnek.
2010. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!