Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltmár, hogy megcsaltak de...

Voltmár, hogy megcsaltak de visszafogadtad? Mit csinált?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett a kapcsolatunk.De ha még egyszer megteszi, repül!Tudja jól.Mikor ez történt, esténként sose vette fel a telefont, sokszor volt foglalt, nem volt rám ideje.Éreztem én, de nem tudtam bizonyitani.Azóta még akkor is felveszi, ha dolgozik, minden este felhivjuk egymást, sokszor jön hozzám.Sokkal többet törődik velem, az érzéseimmel.De nem jelenti azt, hogy teljesen megbizom benne.Ha egy gyanus kis dolog történik, nem hinném, hogy hinnék neki.
2010. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
:
2010. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Korrekt volt, mert amikor megcsalt, utána felhívott és szakított. Rövid időn belül kiderült, hogy nem bírjuk egymás nélkül, ezért újra összejöttünk és most boldogan élünk együtt :)

DE ha hazudozott volna és úgy derült volna ki a megcsalás, akkor tuti nem kap második esélyt!!

2010. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!