Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltmár, hogy megcsaltak de...

Voltmár, hogy megcsaltak de visszafogadtad? Mit csinált?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
szerintem megint megcsalt, de már óvatosabban csinálta.
2010. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

ugyanúgy továbbra is megcsalt, de úgy ahogy az első írta, sokkal óvatosabban.:(

kutyából nem lesz szalonna.

2010. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Visszafogadni senkit nem érdemes. A volt barátommal mi is szakítottunk, amit egyszer megtesz, azt máskor is megfogja, legyen az bármi! Kivételek persze lehetnek, de elég ritka.
2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

bocs, nem vagyok ugyanaz, mint az első, hiába ugyanaz a százalékunk. gondolhatod még hány embernek ennyi.

2.válaszoló

2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Megcsalt,játszott velem én pedig odaadtam magamat minden értelemben. Most nagyon jó barátok vagyunk,mert nembirok ki legalább a barátsága nélkül.

Mindenkit átver. Átverte a barátnőjét velem csalta utána mikor lezárta a kapcsolatot engem is csalt, most ujra a volt nőjével van de már mással csalja,de velem is szeretnéé.

Fél évig türtem,de még mindig nagyon szeretem. Olyan naiv senki vagyok,még mindig vele lennék pedig tudom,hogy ijen.


Bocsánat hogy sok lett csak ki kell adnom:( szeretem őt:((L)

2010. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

igen

és nem mondom,hogy hiba volt, mert megcsalt legközelebb is, de tanultam belőle: azt,hogy van az a helyzet amikor EGy esély jár

de csak EGY....:)

2010. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Megbocsájtottam.Aztán hónapok múlva kiderült,hogy azóta is megmaradt a nője.Látta,hogy csak a szám jár,hogy nem tűröm a csalást,mégse zavartam el,ezért tudta,hogy szabadon szórakozhat tovább,két kapcsolatot tartott fenn párhuzamosan...Most már nincs meg a másik nő (?),együtt vagyunk,de a bizalom SOHA TÖBBET nem tér vissza,csak nyűglődünk,állandóan kételkedem és gyanakszom,megmérgezett bennem mindent a hazugság.
2010. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána is ugyanúgy megcsalt,méghozzá rendszeresen.Mindenki tudta rajtam kívül és mindenki rajtam nevetett,csak én nem vettem észre.Aztán betelt a pohár.Életem legjobb döntése volt,hogy kidobtam!
2010. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

18.11 idióta vagy.

és azzal, hogy mint a sírós óvodás rányomtál a lepontozásra szerinted most már egyazon válaszolók leszünk elsővel?

2010. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sulfur ***** válasza:
100%
Mit csinált miután úgymond visszafogadtam( nem kellett elköltöznie)? ugyanúgy folytatta a kapcsolatát, csak kicsitt jobban figyelt arra, hogy ne tudjam meg. A telefonjából naponta törölte a bejövő hívásokat. De túl sokszor volt foglalt a telefonja, így újra lebukott. Aztán egyszerűen beszerzett egy második telefont. Amikor ez kiderült, szedte a betyárbútort.
2010. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!