Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől lehet valami?

Szerintetek ettől lehet valami?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő... rendeltem egy újságot neten ami összvissz 2500 Ft, de nem kérdeztem meg apámat, mivel csak ketten élünk...róla, de saját pénzemből menne... 16 éves vagyok, és még nem szóltam neki róla, kb jövőhéten jön meg valamikor.....Szerintetek lehet belőle valami? vagy hogyan mondjam el neki? Mármint oké elmondom és kész, de így utána?
2010. jún. 3. 15:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
kérdezd meg és ha azt mondja igen akkor no problem ha azt mondja nem akkor meg van problem
2010. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az első számmal kapsz egy csekket, befizeted és kész. Nem hinném, hogy nagyon drámai lenne a helyzet, főleg, ha te fizeted.

Esetleg említsd meg neki, hogy találtál egy nagyon jó újságot, amire ezért meg azért szükséged van, nagyon örülsz neki, ezért megveszed magadnak, jövő héten jön az első szám.

2010. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igazából ez csak 1 szám lesz, nem lesz következő csak 1 db...
2010. jún. 3. 15:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2500 ft-ért? Lehet kicsit ki fog akadni az árán, de végülis a te pénzed, nem?
2010. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én így utólag ma megkérdezném, hogy rendelhetek-e egy újságot magamnak saját pénzből netről és ha nem negedi, felajánlanám hogy hálából kétszer (vagy egy hétig)megfőzök/porszívózok (vagy vmi, amit ő szokott csinálni.)
2010. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha tudnám, hogy a lányom jártas az online vásárlás rejtelmeiben.
2010. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Saját pénzedet arra vered el, amire tetszik, szerintem nem vagy már olyan kisgyerek, hogy ilyenhez engedélyt kéne kérned. Ha kérdezi mi ez, mondod hogy neten megtetszett érdekes, mert erről és arról írnak benne, de saját pénzedből vetted, úgyhogy ne aggódjon és ennyi. Magánügyed.
2010. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen újság? csak érdekelne, ha nem magánügy:-)
2010. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
NME-nek a Muse-os különkiadása....2000Ft + az emberke aki küldi + 200-300 Ft postaköltség .... és így max 2500 Ft
2010. jún. 3. 16:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Jah, hát saját pénze, de azt a pénzt vajon kitől kapta? Az apja dolgozott meg érte, ha jól sejtem.


Egyébként ha már megjön az újság nem tudsz semmit csinálni..Max ha ő van otthon, vagy nem veszi át:D Ha meg Te, akkor nem kell tudnia róla.

2010. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!