Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy dicsőség...

Tényleg olyan nagy dicsőség férjhez menni egy 2szer elvált férfihoz, hogy ettől teljesen el kelljen szállni?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősünk most fog férjhez menni egy 2szer elvált férfihoz, akinek van már 2-2 gyereke. A pasi 40 éves, az ismerősünk 37, neki ez lesz az első házassága.

Tegnap felhívott, hogy tájékoztasson a részletekről, de szinte minden második mondatában a vőlegényét Isteníti, meg hogy ő hamarosan asszony lesz, meg mindenki h*lye akinek nincs gyűrű az ujján. Értem én, hogy zsong az esküvő miatt meg szerelmes meg stb. de nem vágnék fel annyira egy 2 alkalommal elvált, 4 gyerekes férfi miatt.


2011. szept. 7. 09:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom majd jönnek olyan válaszok, hogy "Irigy vagy" de nem vagyok irigy. 14 évvel vagyok a menyasszonynál fiatalabb, és én így kívülről úgy látom egy 2 alkalommal elvált férfihoz hozzámenni nem nagy dicsőség + ugye azt a 4 gyereket támogatni is kell. Most belegondolva lesz nekik is 1-2 gyerekük, azért 5-6 gyereket támogatni nehézkes lesz.
2011. szept. 7. 09:39
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd már.. szegény had örüljön. 37 évesen már biztos azt hitte, hogy sosem fog férjhezmenni. Most meg talált egy pasit, aki elveszi, persze, hogy isteníti. És lehet, hogy igaz, amiket róla mond. Amiért elvált kétszer még lehet nagyon rendes pasi és szeretheti őt.( Jóbarátok- Ross)

Te meg ne mérgelődj más boldogságán:)

2011. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Közel a 40hez ő már lejjebb adta az igényeit.


Én igy 25 körül még ragszkodom ahhoz hogy se elvált,se gyerek...

Főleg ne 2x...

2011. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

én sem vágnék fel rá ha egy ilyen alak venne a vőlegényem,sőt tovább megyxek,le sem álltam volna egy ilyen férfival,nem hogy hozzámenjek.

de kivülállóként erre nem lehet mit mondani,majd rájön-ha rájön.az ő dolga.söprögessünk a saját házunk tájékán.

2011. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ó, van olyan férfi is, aki négyszer házasodott..
2011. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Ő most nagyon boldog és szeretné a világba ordítani,hogy neki is sikerült,és szerelmes,és a férfi tökéletes stb.Engedd had örüljön és te is örülj vele.A véleményeddel ne bántsd meg.Amúgy pedig a boldogság nem korfüggő!
2011. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van egy-egy gyerekem, egy-egy tönkrement kapcsolatból.

De ettől nem tartom magam rossz embernek. Azok a kapcsolatok nem működtek, rosszul választottam, ennyi. Ettől még találhatok olyat, akivel boldogok leszünk, nem?

Miért kell ezen mérgelődni, vagy akár a férfit minősíteni, elitélni?

36f

2011. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért a pasinak se kellene elásnia magát, amiért kétszer elvált már és van is gyereke. Minden házasság tiszta lappal indul. Lehet valóban nagyon boldogok lesznek. Szóval lehet, hogy felvágni nem kell vele, de azért nem kell, hogy szégyellje magát.
2011. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Egyszer elvált, de kétszer?

Itt már azért biztosabb a dolog, hogy a férfi volt a házasságokban a ludas...

Apám is háromszoro nősült. Az első kettő feleségét elhagyta, mert nem bírta a kölköket (engem és a féltestvéremet), a harmadik feleség nem szült, mert meg akarta apámat tartani. Most 35 éve együtt vannak, de egy roncs, mert imádja a gyerekeket és apám kedvéért nem szült inkább.

A te barátnőd 37 évesen nem fiatal már, ilyen idős korban nagyrészt már ssak elvált férfiak vannak, ami nem is probléma, de azért kétszeres elvált 4 gyerekkel...Hát szerintem elég gáz!

Miből fognak megélni? Mert hogy 4 gyerek után nem kevés a gyerektartás.

És mindez hagyján, de még le is hülyézi, akinek nincs gyűrű az ujján?

Lehet, nem állnék vele többet szóba!

Volt egy barátnőm, ő hamar szült egymás után hármat, én nekem még barátom sem volt, de bankban dolgoztam, elég jól kerestem, lakásom volt. Erre azt mondta, hogy én nem tudok semmit felmutatni az életben, mert nem mentem még férjhez, és nincs gyerekem.

Na, azóta messziről kerülöm a lányt:-)


2 gyerekes 36 éves anyuka

2011. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Te hányszor szakítottál már? Mert én sosem jönnék össze olyannal, akinek már volt szakítása.. Remélem érthető.

A boldogság nem annak a függvénye, hogy korábban kivel és milyen kapcsolatban voltak a felek. Lehet, hogy csak a 10. ember az, akivel igazán boldog lehet.

2011. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!