Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy dicsőség...

Tényleg olyan nagy dicsőség férjhez menni egy 2szer elvált férfihoz, hogy ettől teljesen el kelljen szállni?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősünk most fog férjhez menni egy 2szer elvált férfihoz, akinek van már 2-2 gyereke. A pasi 40 éves, az ismerősünk 37, neki ez lesz az első házassága.

Tegnap felhívott, hogy tájékoztasson a részletekről, de szinte minden második mondatában a vőlegényét Isteníti, meg hogy ő hamarosan asszony lesz, meg mindenki h*lye akinek nincs gyűrű az ujján. Értem én, hogy zsong az esküvő miatt meg szerelmes meg stb. de nem vágnék fel annyira egy 2 alkalommal elvált, 4 gyerekes férfi miatt.


2011. szept. 7. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem kéne beskatulyázni a férfiakat . Én , csak egyszer

elvált pasi vagyok és egyedül nevelem 6 éve a lányomat.

a válás oka a feleségem második (!) félrelépése volt.

Újraházasodtam volna megtörténhetett volna ugyanez mégegyszer...

Miért ne lehetne egy többször elvált pasinak később egy normális kapcsolata ?

2011. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

sztylával egyet értek!

Szerintem is badarság a válásokból levonni egy olyan következtetést, hogy az a férfi biztos "ludas" volt vmiben.. Lehet csak beleválasztott mindig a "szipirtyó" féle nőkbe...ennyi :) Szerintem a két válástól függetlenül lehetnek nagyon boldogok a jövőben.


24/L

2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagy dicsőség,de egy 40-hez közelítő embernek már nincs annyi esélye mint egy 20 évesnek,biztos nagyon boldog lehet,hogy végre megtalálta a párját.A férjem jó pár évvel idősebb nálam,38 éves volt mikor összejöttünk,fél év múlva már esküvőt akart.Mondjuk nekem nincs gyerekem,de nem hinném,hogy zavarta volna ha van.Az ilyen korú emberek zöme már megbecsüli a jó párkapcsolatot és a szerelmet.
2011. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök természetes így az esküvő előtt, hogy örül, elvégre szereti a férfit nem? És az is természetes, hogy szinte másról sem tud beszélni, csak a közelgő esküvőről. Szerintem ne foglalkozz ilyennel, hadd örüljön. Aztán majd az a gyakorlatban dől el, hogy milyen lesz egy 2x elvált többgyerekes emberrel a házassága.
2011. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem 20-30év mulva már nem is lessz elvált ember mert össze se fognak házasodni,az meg hogy ki hány emberrel butorozott össze ugysem számit hisz nincs bizonyiték.

Ezért teljesen lényegtelen azt nézni hogy valaki elvált vagy sem,hisz ismerek 40éves embert aki sohasem vált el,de legalább 3nővel élt már elettársi kapcsolatban magyarán házasságban papir nélkül.

2011. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a párom a 4. komoly párkapcsolatom. 3 ex közül 2vel együtt is éltünk, az egyik 3, a másik 4 évet tartott. Ha lett volna lehetőségünk, lehet össze is házasodtunk volna. Akkor már kétszeresen elvált lennék. És? Akkor már rossz ember vagyok?
2011. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!