Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő egy totálisan hozzá...

Ha egy nő egy totálisan hozzá nem illő férfihoz, csupán a gyerekvállalás kedvéért megy feleségül, mikor jön rá arra, hogy tévedett?

Figyelt kérdés

Vannak olyan nők, akiknél "ketyeg az óra", és félve attól, hogy esetleg nem valósul meg életük nagy álma, az anyaság, beleugranak egy kívülálló számára teljesen érthetetlen kapcsolatba. Ilyenkor általában gyorsan megtörténik az eljegyzés, majd az esküvő, és aztán hamar jön a gyerek is. A kezdeti örömök bizonyára a legtöbb nőben feledtetik a két ember közti intellektuális, szemléletbeli, illetve személyes szakadékokat, de a kisgyerek is felnő egyszer...


Szerintetek mikor kezdődik a "józanodás"?


2010. aug. 14. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

"Vannak olyan nők, akiknél "ketyeg az óra", és félve attól, hogy esetleg nem valósul meg életük nagy álma, az anyaság, beleugranak egy kívülálló számára teljesen érthetetlen kapcsolatba"


Nem értem, mi köze a kívülállóknak, hogy egy nő kihez megy hozzá? Semmi.

Az én dolgom, ha azért megyek hozzá a páromhoz mert szeretem, vagy mert sok a pénze, vagy mert "ketyeg a biológiai órám".


De szerintem amint megvan a gyerek, és a nő ráébred, hogy csak a gyerek kell neki, a férfi nem, onnantól kezdve már elkezdett "józanodni".

2010. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő nem gondolkodik józanul! Nem azért kell szülni,mert minmdenáron anya akarok lenni. Azért,mert egy kisbabának biztos,szeretetteljes otthon kell. Ha "kijózanodk" és elválik, a gyereknek teszi a legrosszabbat! Az ilyen gyerekekből lesz a kibírhatatlan,"anyuka fiacskája" még 30 éves korukban is.
2010. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Tudok ilyenről egy 37 éves jogásznő hozzáment egy autószerelőhöz, egy lányuk lett.

A gyereket szépen felnevelték, de az autószerelő nem volt szalonképes sehol. A nő állandóan dolgozott vagy a gyerekkel tanult, a gyerek is jogász lett.

2010. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, a jogásznő 37 évesen józanodott ki, hogy egyedül maradt, nincs gyereke, a gyerek nem sínylett meg semmit, csak az autószerelő.
2010. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általában a gyerek születése után rögtön elválnak, mivel a cél az volt, hogy donornak használjon egy férfit. Szóval nem évekkel később.
2010. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És a sokévi házasságban nem okozott problémát a jogásznő számára a különbség? Önmagában a diplomás - szakmunkás kapcsolat nem zárja ki a boldog párkapcsolatot, de ha az egyiküket például a költészet, a színház, a komolyzenei koncertek érdeklik, míg a másikat a focimeccsek, és a fentiekhez hozzászólni sem tud, az egy idő után borzasztó üressé teszi a kapcsolatot. Engem például nagyon zavarna, ha nem tudnék elbeszélgetni a partneremmel a legkülönbözőbb dolgokról...
2010. aug. 14. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Így lehet jól kiszurni a gyerekkel.
2010. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!