Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda, hogy ezek után nem...

Csoda, hogy ezek után nem kérek a házasságból?

Figyelt kérdés

rengeteg férj környékezett már meg, ilyenkor rendszerint én éreztem magam undorítónak helyettük és el is hajtottam őket.

alapvetően rengeteg férfi vesz körül, a barátaim is férfiak, a tesóim is, kollégák is..és amiket összetudnak hordani a nőkről hát...a barátnőiket is kibeszélik egymás közt amolyan "disznó" stílusban hogy mit csinál meg mit nem, meg néhány csajt durván leszólnak. van olyan is aki félre kefél...szóval ebben a közegben elég nehéz azt gondolni, hogy a férfiak hűségesek lennének. teljesen idegen tőlem a házasság, talán valahol én is "elférfiasodtam" és úgy gondolom, hogy egy férfinak nem elég egy nő egy életre. a házasság számomra egy börtön, ami annyi: mintha az ember megfogadná, hogy soha többet nem lesz szerelmes senkire. tavaly is egy jópár esküvőn voltam, és csak mosolyogtam az orrom alatt, hogy mennyire giccses,és hogy két év múlva úgyis szétmennek. egy férfinek sem lehet elég egyetlen nő. nem hiszem hogy valaha megtudnék bizni igy egy pasiban. szerintem ez az egész nevetséges, ide is hány pórul járt ember ir, hányan váltak már el ezen az oldalon.


2010. jún. 2. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
azert akadnak huseges ferfiak csak nehez megtalalni oket. az en ferjem huseges es tudom sosem csalna meg. ez utkozik a morallal amit o val. igaz vannak mas hibai pl iszonyatosan rendetlen es ezt nem tudom kinevelni belole, mert a szulei elegge rendetlenek voltak es ezt latta otthon, meg imadja a focit, amit en nem, de ez legyen a legkevesebb. Inkabb ilyen legyen mint fuvel faval ...jon. nekem is vannak hibaim azt meg o toleralja.
2010. jún. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

fréjhez menni nem kötelező

viszont valamiért te bevonzod ezeket a nős fériakat és ezen érdemes lenne elgondolkodnod


valami lehet a viselkedésedben, a kisugárzásodban,amivel ezt kommunikálod feléjük

például ez,hogy nem hiszel egy életre szóló kapcsolatban: nyilván olyanok fognak köréd seregleni,akik szintén csak futó kalandra vágynak


nyilván csak akkor, ha vágysz egy tartós kapcsolatra: javaslom néhány önismereti eszköt igénybe vételét, hogy megoldjad azt a gátat,ami véleményem szerint benned van


él benned egy masszív férfigyűlölő amazon, aki jó ha van, csak éppen most a rossz helyen áll. A személyiségednek ez a férfias része álljon inkább a hátad mögött és akkor védjen meg, ha bántanak,ne rúgjon bele minden férfiba ha kell, ha nem


remléem érthető amiről írok, hidd el nem bírálat...sokkal inkább tapasztalat


Sok sikert:

Egy EX-Férfias NŐ :)

2010. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Abból ne vonj le messzemenő következtetéseket, hogy ide hány olyan ember ír, akinek tönkrement a kapcsolata.... Nyilván akinél minden rendben, az nem a kapcsolatával összefüggésben kérdez, mint ahogy én sem. Talán mióta itt vagyok 2 kérdést tettem fel a párommal kapcsolatban, amikor volt valami problémánk. Probléma minden együttélésben, házasságban van, ezt nem lehet kikerülni és 2 emberen múlik. Igen, igazad van, nagyon sok ember van, aki megcsalja a párját, megalázza, megveri, de azért nem mindenki ilyen, ne általánosítsd a férfiakat. Természetesen szíved joga úgy érezni, hogy nem kérsz a házasságból, de én azért javaslom, hogy nézelődj más körökben is, mint amiben most vagy, mert lehet, hogy rossz a társaságod. Sok sikert!
2010. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Létezik olyan férfi akinek elég egy nő! Aki IGAZÁN, a szó legmagasabb fokú értelmében, valóban és tiszta szívéből szeret, soha nem tudna Neked olyan fájdalmat okozni...

Csak megtalálni már nem olyan egyszerű....

A mai "éljük ki magunkat" szlogen nem kedzev...

És ne mosolyogj a bajszod alatt egy esküvőn, mert ezt Te nem tudhatod.... Van, aki pont az ilyen nőket mosolyogja meg, mint Te vagy, gondolom nem esik túl jól....

Amúgy, az hogy ki mer adott nőnél bepróbálkozni, egyedül a csaj jellemétől függ.... A "kár összeházasodni", "nem kell komoly kapcsolat" típusú nőknél naná hogy bepróbálkozik apuci....

2010. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!