Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda, hogy ezek után nem...

Csoda, hogy ezek után nem kérek a házasságból?

Figyelt kérdés

rengeteg férj környékezett már meg, ilyenkor rendszerint én éreztem magam undorítónak helyettük és el is hajtottam őket.

alapvetően rengeteg férfi vesz körül, a barátaim is férfiak, a tesóim is, kollégák is..és amiket összetudnak hordani a nőkről hát...a barátnőiket is kibeszélik egymás közt amolyan "disznó" stílusban hogy mit csinál meg mit nem, meg néhány csajt durván leszólnak. van olyan is aki félre kefél...szóval ebben a közegben elég nehéz azt gondolni, hogy a férfiak hűségesek lennének. teljesen idegen tőlem a házasság, talán valahol én is "elférfiasodtam" és úgy gondolom, hogy egy férfinak nem elég egy nő egy életre. a házasság számomra egy börtön, ami annyi: mintha az ember megfogadná, hogy soha többet nem lesz szerelmes senkire. tavaly is egy jópár esküvőn voltam, és csak mosolyogtam az orrom alatt, hogy mennyire giccses,és hogy két év múlva úgyis szétmennek. egy férfinek sem lehet elég egyetlen nő. nem hiszem hogy valaha megtudnék bizni igy egy pasiban. szerintem ez az egész nevetséges, ide is hány pórul járt ember ir, hányan váltak már el ezen az oldalon.


2010. jún. 2. 21:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább sajnállak. Szar életed lehet.
2010. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, de ez már beteges. Keress egy hasonló beteges nőt és nyaljátok egymást akkor.
2010. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad így gondolkodni, akkor senki nem élne párkapcsolatban. Amit azoktól hallassz egyik füleden ki a másikon be. Igenis vannak még tisztességes férfiak, nem kell általánosítani.
2010. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Puhuttya puncheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2010. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

1. Erre az oldalra kerdeseket inkabb olyanok irnak, akiknek gondjuk van. Ha nem lenne, nem lenne kerdesuk. Ez az oldal nem a valosagot tukrozi, hisz a sok rossz kapcsolat mellett ott vannak a jok is. Hogy jot is hallj, az en kozegemben sok jo hazassagot latok, az enyem is az.


2. Attol, hogy valaki nem hazas, meg megcsalhatjak vagy o megcsalhatja az elettarsat, baratjat vagy baratnojet. Nem hiszem, hogy a hazassagnak ehhez koze lenne.


3. Nokent latom, hogy bizony sok no ugyanugy kibeszeli a ferfiakat, mint a ferfiak a noket. Nem ezt kell figyelembe venni, nem a rossz peldakkal kell foglalkozni, mert akkor az eleted sosem fog elore haladni, depresszioba eshetsz vagy egyszeruen elmegy mindentol a kedved. Ez olyan, mint aki fel felulni a biciklire...ezzel az erovel ki se lepjunk, mert a feltegla a fejunkre eshet. Mindenben van kockazat. Sajnos nagyon sok az olyan hazassag, amit meggondolatlanul kotnek, es ezert lesz valas a vege, tehat nem azt mondom, hogy legyel meggondolatlan, de sajnos minden kapcsolatban ott van az, hogy nincs garancia az orokke tarto boldogsagra. Az mindegy ilyen ertelemben, hogy hazassagrol vagy parkapcsolatrol van szo...mindketto tonkremehet. Ha nem akarsz ferjhez menni, ne menj, de ne azzal ervelj, hogy azert, mert a hazassagok tonkremennek. A parkapcsolatok is tonkremehetnek.

2010. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Így nem lehet hozzáállni az élethez. Hit nélkül nem lehet élni. Ha az ember nem hiszi el magáról, hogy igazán szerethet valakit és őt is szerethetik jobb, ha tényleg nem kezd bele. Ne másokból, magadból indulj ki. Az emberek általában nem azért házasodnak, mert rövid távra terveznek. Ha mégis úgy sikerül, sajnálatos. Ha mindenki úgy gondolkodnak, mint te, nem kötnének házasságot, nem szülnének gyerekeket. Kihalna az emberiség. Meglepően keserű és pesszimista vagy. A boldogság el fog kerülni.
2010. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Létezik szép házasság.Mama és papa 45éve házasok sosem csalták emg egymást.Tizstelik és szeretik egymást a mai napig.
2010. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld, én is férfiak között dolgoztam és nekik mindig egy barátnőjük volt, viszont sokat panaszkodtak, hogy a csaj nem dolgozik, lusta, öltözni viszont szeret, meg ide-oda menni, féltékenykedik állandóan, aztán a végén ő csalta meg a fiút. Na?
2010. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg sok hűtlen van a férfiak között, de a nők között is, szóval nem kell félteni senkit sem. A hűség nem nemi hovatartozás, hanem tartás kérdése, és az sem igaz, hogy aki megházasodik, az nem szerelmes, az meg főleg nem, hogy a házasság börtön. Akkor börtön v.mi, ha mi börtönnek érezzük, mert saját magunknak változtatjuk azzá! Az, hogy te nem akarsz megházasodni, az egy dolog, de ne nézd már le azokat, akik megházasodnak, mondván, hogy úgyis szétmennek majd. Az ő problémájuk téged nem érint. Amúgy meg irigy vagy, és bizalmatlan - magaddal és a férfiakkal szemben is.
2010. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem meg egy nőnek nem elég egy férfi :D
2010. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!