Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda, hogy ezek után nem...

Csoda, hogy ezek után nem kérek a házasságból?

Figyelt kérdés

rengeteg férj környékezett már meg, ilyenkor rendszerint én éreztem magam undorítónak helyettük és el is hajtottam őket.

alapvetően rengeteg férfi vesz körül, a barátaim is férfiak, a tesóim is, kollégák is..és amiket összetudnak hordani a nőkről hát...a barátnőiket is kibeszélik egymás közt amolyan "disznó" stílusban hogy mit csinál meg mit nem, meg néhány csajt durván leszólnak. van olyan is aki félre kefél...szóval ebben a közegben elég nehéz azt gondolni, hogy a férfiak hűségesek lennének. teljesen idegen tőlem a házasság, talán valahol én is "elférfiasodtam" és úgy gondolom, hogy egy férfinak nem elég egy nő egy életre. a házasság számomra egy börtön, ami annyi: mintha az ember megfogadná, hogy soha többet nem lesz szerelmes senkire. tavaly is egy jópár esküvőn voltam, és csak mosolyogtam az orrom alatt, hogy mennyire giccses,és hogy két év múlva úgyis szétmennek. egy férfinek sem lehet elég egyetlen nő. nem hiszem hogy valaha megtudnék bizni igy egy pasiban. szerintem ez az egész nevetséges, ide is hány pórul járt ember ir, hányan váltak már el ezen az oldalon.


2010. jún. 2. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

szerintem meg van olyan férfi akinek elég egy nő.


nekem csak egy kedves nő kéne, és sose csinálnák olyat amivel bármilyen szinten is árthatnék neki.

2010. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
és hányan vannak akik nem írnak ide,mert semmi komoly problájuk nincs apárkapcsolatukban. Én is fiúk között voltam egész életemben, végighallgattam ugyanúgy a beszélgetéseket és megtanultam megkülönböztetni mi a poén és mi a komoly. Ez még segített is a párválasztásban. És nagyon jól meg is vagyunk 20 éve.
2010. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

ámen


akkor nem mész férjhez és kész, nem kötelező

2010. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Én se vagyok házaságpárti, a párkapcsolat ugyanúgy felbomlik csak nem kell biroságra járkálni ha vége.
2010. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

tény, hogy ritka az olyan férfi, aki élete végéig hűséges lenne a partneréhez. legalábbis szexuálisan. lélekben inkább. főleg azok a férfiak azok, akiknek nincs rá lehetőségük, hogy félrelépjenek.


mindenesetre ne foglalkozz túl sokat velük, akármilyen szellemi szinten is van egy férfi, ha igazán tiszteli és szereti a feleségét/barátnőjét, nem beszéli ki.

nekik nyilván semmit nem jelent az adott kapcsolat.


ettől még ne menjen el a kedved a házasságtól.

amúgy meg, ha egy férfi nem gusztustalan módon intézi az ügyeit, ez alatt azt értem, hogy egyszer-egyszer félrelép, de kulturált módon, nem úgy, hogy a tudomásodra jusson, és fájdalmat okozzon vele, hát, istenem, nem olyan nagy dolog.

ettől még lehet harmonikus, jó kapcsolatotok.


mellesleg a nőknek is vannak néha "szennyesük", csak nem teregetik ki.

2010. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem ilyen vagyok sőt lenézem az olyanokat akik 3-4 csajjal kavarnak egy időben...
2010. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is voltak- vannak hasonló érzések, amikor legutóbb kikezdett velem egy családapa, akinek majdnem velem egykorú lánya van, és látszólag boldog házasságban él... de mittudomén, én azért valahol még bízom abban, hogy vannak normális pasik (is)...
2010. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nyilván azokat nem nézed le akik 2 csajjal kavarnak, azért irtál 3-4-et :) :P
2010. jún. 2. 21:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szívejoga eldönteni akar-e férjhez menni de anélkülis megcsalhatnak. Bizalom és megfelelő választás kell hozzá ami csak késöbb dől el, hogy sikerült-e.

Ezen az oldalon pedig mivel panaszkodnak és ilyesmikről kérdeznek kevés a happy end. Pedig az is akad szép számmal csak ha az ember boldog akkor nem járnak mindenféle hülye kérdések a fejében. :)

2010. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

te teljesen hülye vagy. ilyet nem is venne el a kutya se. savanyú a szőlő. magadban nem bízol,ezért a pasikban sem,pontosabban rájuk vetíted ki.

de nyugi:ilyen nő a kutyának se kell :)

2010. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!