Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a második házasságotok?...

Milyen a második házasságotok? Párotok hogyan kezeli az előző házasságból származó gyereket vagy gyerekeket?

Figyelt kérdés
Csak nálunk van baj?
2011. máj. 23. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha ugy gondolod, hogy az a baj, hogy uj partner nem jol kezeli gyerekedet, nem birja elviselni, uk partner repulne. Sok ferfi es no van a lathataron, de gyereked az mindig a tied, kotelesseged hogy az eletben O legyen az elso, megvedve minden bajtol es hulyetol.
2011. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
És ezt a házasság előtt nem vetted észre? Ha igen akkor miért mentél hozzá?
2011. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nálunk is, de már kezdem lesz@rni. Majd ha elmegyek végre (ha addig bele nem halok), talán hiányozni is fogok neki.

Mert most, hogy itthon van, és beszélünk egy héten max. fél órát, amúgy meg kábé "tojik rám"... ez rohadtul nem jó. De hiába mondják a szemébe, ő makacsul tiltakozik, hogy nem hanyagol el... á, dehogy. :(

2011. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Utsó vagyok, és én vagyok a lány. Akiről beszéltem, ő meg édesapám.
2011. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Utolso,

Azt egyaltalan nem sz.rnam le, ha uj ferj a gyereket rosszul kezelne.

2011. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az apjáról beszél, nem a férjéről az utolsó.Csak nem értem, hogy jön az ide.
2011. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én imádom az Ő kislányát, Ő jól elvan az én nagy fiammal. Az Ő kislánya is bújik hozzám, az Én fiam nagyobb távolságot tart, de udvariasan, és nem vitáznak, nem kötözködik. Talán lehetne még ennél is jobb, de már nem sokkal. Ha meglesz a közös gyerek, majd meglátjuk, hogyan alakulnak a dolgok, nem hiszem, hogy pont az borogatná fel a békét.


Tehát, ha statisztika készül, én inkább pozitív vagyok, bár máshol is hallom, hogy szoktak lenni ezzel gondok. Mi szerencsések vagyunk, úgy tűnik.

2011. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: akkor nálatok hamarosan bekövetkezhet Karinthy nagy mondása, miszerint "Drágám, a te gyereked meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket!" :))
2011. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Házasság előtt teljesen más volt, nem mentem volna hozzá, utána változott meg.
2011. máj. 23. 11:33
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Az én fiam él velünk, az ő lánya messze az anyukájával. A párom és a fiam jól kijönnek, nincs gond, persze azért nem olyan mintha az édesei lennének egymásnak, de béke van és szeretet. A párom kislánya imád engem annak ellenére hogy anyuka utál és ezt folyamatosan mondja is a 4 éves kislánynak. De ettől függetlenül oda van értem a kislány és én is szeretem őt. Mondhatom hogy szerencsés vagyok. Mi is csinálnák közös bébit, de anyagi okok nem engedik. Nem tudom az mit változtatna.
2011. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!