Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megenyhüljön?...

Mit tegyek, hogy megenyhüljön? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anya utálja a barátomat, akivel 1 éve vagyok együtt (én 16 és fél, a barátom 17) és imádjuk egymást. Minden egyes kis ballépésemet kihasználja, hogy elzárhasson a külvilág elől és veszekedhessen velem. Kb. 2 hete volt, hogy nem ettem egy falat csokit sem, de anya hazahívott és majdnem megvert, a barátomnak egy nagy pofont is levágott, mer telém állt, amikor anya meg akart verni, mert azt hitte hazudok. Tegnap elmentünk 7re fodrászhoz a barátommal, az ő haját vágták, de annyit kellett várni, hogy csak 9re lett kész a haja. Nekem 9re kell hazajönnöm mindig és a város másik részén voltunk, ahonnan hazajönni egyedül nem igazán szerettem volna, mert veszélyes környék nagyon. 8.25kor kérdeztem a fodrászt, hogy mikor lesz kész, azt mondta 5 perc, ehhez képest 9.41re értem haza és anya előtte felhívott, hogy a barátom ( akinek szintén 9re kell hazamennie) is jöjjön fel, mert leakart szidni mind kettőnket. A barátom leszállt a buszról, mert már ő is késésben volt így is, így amikor hazaértem nagyon nagy veszekedés volt (én soha nem szólok vissza anyának, kicsit félek tőle, mert könnyen elborul az agya) és azt mondta, hogy nem mehetek sehova, nehogy találkozzak a barátommal. Kérdeztem, meddig és azt mondta nem tudja, de soha többet nem akar a barátomról hallani. Légyszives segítsetek, imádjuk egymást a barátommal, de nem először van ilyen és azt mondta anya, hogy ez volt az utolsó, pedig a barátom fel is hívta nem egyszer és próbálta megbeszélni. Általában max 2hétig tart az ilyen, hogy nem mehetek semerre, de ennyiért nem tartom igazságosnak, de nem merem megemlíteni neki, félek csak rosszabb lesz nagyon rossz ez így nekem, belehalok, ha többet nem találkozhatok a barátommal:'(((((( Köszönöm annak, aki végig olvasta!
2010. jún. 2. 19:27
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
igen, volt olyan korszaka, hogy állandóan a sötét szobájában feküdt, mostanában is sokat alszik meg sok olyan nap van, hogy alszik, meg a wcn cigizik és ennyi. amikor olyan kedve van jófej, de legtöbbször olyan, mintha félne attól, hogy felnövök és kihasználja a hátra lévő időt arra, hogy van kinek dirigálni..
2010. jún. 2. 22:49
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!