Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megenyhüljön?...

Mit tegyek, hogy megenyhüljön? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anya utálja a barátomat, akivel 1 éve vagyok együtt (én 16 és fél, a barátom 17) és imádjuk egymást. Minden egyes kis ballépésemet kihasználja, hogy elzárhasson a külvilág elől és veszekedhessen velem. Kb. 2 hete volt, hogy nem ettem egy falat csokit sem, de anya hazahívott és majdnem megvert, a barátomnak egy nagy pofont is levágott, mer telém állt, amikor anya meg akart verni, mert azt hitte hazudok. Tegnap elmentünk 7re fodrászhoz a barátommal, az ő haját vágták, de annyit kellett várni, hogy csak 9re lett kész a haja. Nekem 9re kell hazajönnöm mindig és a város másik részén voltunk, ahonnan hazajönni egyedül nem igazán szerettem volna, mert veszélyes környék nagyon. 8.25kor kérdeztem a fodrászt, hogy mikor lesz kész, azt mondta 5 perc, ehhez képest 9.41re értem haza és anya előtte felhívott, hogy a barátom ( akinek szintén 9re kell hazamennie) is jöjjön fel, mert leakart szidni mind kettőnket. A barátom leszállt a buszról, mert már ő is késésben volt így is, így amikor hazaértem nagyon nagy veszekedés volt (én soha nem szólok vissza anyának, kicsit félek tőle, mert könnyen elborul az agya) és azt mondta, hogy nem mehetek sehova, nehogy találkozzak a barátommal. Kérdeztem, meddig és azt mondta nem tudja, de soha többet nem akar a barátomról hallani. Légyszives segítsetek, imádjuk egymást a barátommal, de nem először van ilyen és azt mondta anya, hogy ez volt az utolsó, pedig a barátom fel is hívta nem egyszer és próbálta megbeszélni. Általában max 2hétig tart az ilyen, hogy nem mehetek semerre, de ennyiért nem tartom igazságosnak, de nem merem megemlíteni neki, félek csak rosszabb lesz nagyon rossz ez így nekem, belehalok, ha többet nem találkozhatok a barátommal:'(((((( Köszönöm annak, aki végig olvasta!
2010. jún. 2. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
A barátod egyébként MIÉRT nem szól a saját szüleinek?!!! Mi az hogy őt is pofonvágja????? Az is nagyon gáz hogy a saját gyerekét, dehogy még egy tulképp "idegent" is?????!!!! Ne haragudj de van vmi baja az "anyukádnak"? Mármint mentálisan?!!
2010. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez nem normális amit anyud csinál...16 éves vagy nem 13...suliban tudtok találkozni a barátoddal? ott elmagyarázhatod neki, h mi történt az msn-el. Szerintem felesleges beszélned vele, csak rontanál a helyzeteden.
2010. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20:16-os vagyok: már mint az anyuddal felesleges beszélned...
2010. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
visszavettem msnre és a tesója írt vissza, hogy elment a barátom feltölteni a telefonomat, én nagyon becsülöm a barátomat, hogy így kitart mellettem:( anyának mondtam most, hogy nagyon szeretném, ha megengedné, hogy én beszéljek vele és, hogy észhez térítsem( más szöveggel nem értem volna célhoz:S ) és így most rám hagyta nagy nehezen a döntést, de tudom, hogy továbbra is áskálódni fog és 2 hét múlva max megint talál valamit:(
2010. jún. 2. 20:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Remélem megoldódik ez az ügy:( És nagyszüleid? Vagy kívülálló se tud segíteni?(A)
2010. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Anyának van valami betegsége még mindig azt hiszem, ilyen hangulat ingadozás egyszer teljesen padlón van, aztán nagyon jó kedvű kisebb- nagyobb időközön ként:S nagyon kiszámíthatatlan, öngyilkos is próbált már lenni és az anyukája is kb 5 éve felakasztotta magát:S
2010. jún. 2. 20:20
 17/21 anonim válasza:
Ja jóban vagy az of- el kérjél tőle véleményt , vagy a családsegítő központtól , ha mindenképpen úgy érzed , hogy anyukáddal nem tudsz közös nevezőre jutni ! Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz.
2010. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Elírtam : Ha jóban vagy az of-el....
2010. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hazajöttünk olaszból novemberben, ott kezdtem a sulit és azóta itt össze vissza ment férfiról férfira, 4 hónapig itt laktam a lakásban a barátommal kettesben, ő meg pesten, azóta megint más van neki és nem iratott be erre az évre iskolába itt, jövőre újra kell kezdenem az évet...viszont nem megyek családsegítőbe, mert félek, hogy bevisznek gyermekotthonba vagy a nagyszüleimhez romániába, oda nem szeretnék menni, biztos elkallódnék mellettük, mint a nővérem:S apa mint mondtam éli a saját életét, de jóba vagyunk ettől függetlenül nem szeretnék hozzá menni, mert ő is utazik mindig meg régen verte anyát. a magyar nagyapám itt lakik közel a város mellett, de ők meg tudom, hogy nem szívesen fogadnának be, anyagilag sem állnak jól.
2010. jún. 2. 21:30
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik anyud depressziós, viszont azt lehet kezelni!és ha kezelve lenne nem így viselkedne. sok minden történt, ami padlóra küldte anyudat, ez most sajnos rajtad csattan.
2010. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!