Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg, hogy ne...

Hogyan győzzem meg, hogy ne hagyja ott a munkahelyét?

Figyelt kérdés

A párom egy évvel ezelőtt elbocsájtották.Egy éven át csak tengődtünk.Kölcsönből éltünk.Most beajánlották a helyi nyomdába.2 hete dolgozik de egyfolytában azt mondja,hogy nem tudja megtanulni.Gyomorideggel jár be és,hogy ott akarja hagyni.

Nagyon félek mert ha gondol egyet és otthagyja akkor megint nagy córeszben leszünk.Az én fizum nagyon kevés hármunknak.60.000FtVan egy 6 éves lányunk.

Miért nem tudja megérteni és elfogadni azt ami van?


2010. jún. 2. 11:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó,hogy ha nem tetszik,ne dolgozz,nyilván közben keressen jobbat ennél,de ha gyomoridegekkel jár be naponta,az hosszú távon senkinek nem jó.Legalábbis szerintem.
2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
52%
Milyen hosszútávról beszélsz, könyörgöm. 2 hétről volt szó. Nyomdaiparba nem lehet 2 hét alatt betanulni....
2010. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
68%

15.12esnél a pont...


Én írtam elsőként, le lettem pontozva pedig igazam volt.Be szoktam látni ha nem, de most akkor is jót mondtam.

Hidd el,hogy a férjed türelmetlen.2 hét és otthagyja?Mondom,barátnőm férje is ilyen,sorra hagyja ott a munkahelyeit, egyszer ez nem tetszett máskor az,barátnőnek kellett elmennie,másfél éves gyerek mellől dolgozni mert az uracskának nem füllött a foga a munkához...ő meg gürcölhetett napo 12 órát egy kocsmában...éljen a férjed csak gratulálni tudok...Amikor az ember apává válik,felelősséget is kell válllalnia a családja iránt...meg kellett volna becsülni azt az istenverte munkahelyet nem otthagyni...éljetek szűkösen,spóroljatok persze te meg támogasd de a férjed akkor sincs rendben..persze nem ítélj,hogy ne ítéltess...de szerintem ez így kóser?

2010. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
68%
Persze támogatod a férjed, hiszen szereted együtt éltek stb. De ő támogat téged????? Gondolt rád amikor így döntött? Ha te lennél az ő helyébe, te megtennéd ezt vele. Ezekre válaszolj, és megérted, miért hőböröknek itt sokan a férjeden.
2010. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
Jellemző,hogy hőbörögtök a férje,elvégre Ti már ismeritek is szinte,viszont ha a Kérdező azt kérdezte volna,hogy ,,jajj,kikészülök a munkahelyem miatt,és a férjem nem érti meg",akkor is mindenki maximálisan az ő pártáján állna,és a csúnya gonosz férjet szidná habzó,szájjal,aki lusta dolgozni.Remélem,majd egyszer Ti is tépkeditek a számot a Munkaügyiben,és akkor majd leingyenélőz Benneteket is a környezetetek!
2010. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Két hét még nem idő,szerintem beszéld rá,hogy várjon,és próbálkozzon még.Az én férjem is ilyen,de ő 3 nap után is képes feladni.Most legutóbb a 3. napon jött az anyja,mert szó nélkül is tudta mi a helyzet,és együtt győzködtük.:)Ennek 3 éve,és imádja a munkáját!!

Emlékszem én is kiborultam 2 hét után amikor az első munkahelyemre mentem,de Anyuék rábeszéltek,hogy ne adjam fel,végül is 16 éve dolgozom egy helyen.Pedig én sem vagyok egy könnyen alkalmazkodó,pánikbeteg is vagyok.

Szóval egy kicsit támogasd még,beszélj a lelkére.

Két hét alatt nem mehetett még tönkre a sok stressztől,és semmi baja nem lesz,ha még próbálkozik,mondjuk úgy 2 hónapig!

2010. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, ott a pont! De sajna elkéstél. FELADTA!!!!
2010. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
35%

A nők nem szokták feladni...mert nenkünk a gyerek miatt nem lehet... a pasik elhagyhatják az anyát mit nekik...:/

kussolj be ezután 15.27es

2010. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj,ha értelmes módon nem bírsz visszavágni,akkor inkább Te hallgass!Én ezután sem, fogok.Nekem is van egy véleményem,amit itt leírhatok,ennyi.Ha nem bírsz normális keretek között érveket ütköztetni,az kizárólag Téged minősít.Hiszen a stílus maga az ember.

Mondjuk szerintem ennyi bőven elég volt ebből a kulturáltnak éppen nem nevezhető vitából.majd valaki egyszer Téged is kidob hasonló okok miatt,és akkor félre fog állnia szád.Igen,Veled is előfordulhat.

2010. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
26%
te vagy az Andris? XD
2010. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!