Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg, hogy ne...

Hogyan győzzem meg, hogy ne hagyja ott a munkahelyét?

Figyelt kérdés

A párom egy évvel ezelőtt elbocsájtották.Egy éven át csak tengődtünk.Kölcsönből éltünk.Most beajánlották a helyi nyomdába.2 hete dolgozik de egyfolytában azt mondja,hogy nem tudja megtanulni.Gyomorideggel jár be és,hogy ott akarja hagyni.

Nagyon félek mert ha gondol egyet és otthagyja akkor megint nagy córeszben leszünk.Az én fizum nagyon kevés hármunknak.60.000FtVan egy 6 éves lányunk.

Miért nem tudja megérteni és elfogadni azt ami van?


2010. jún. 2. 11:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan mit nem tud megtanulni?

A számítógép használatát a tördeléshez?

2010. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
65%
Tudod,Téged is berakhatnának olyan helyre,ahol fingod nem lenne az egészről.Akkor TE is csak állnál ott először,mint lóf@sz a hideg vízben!Vagy Te anyád hasában tudtál mindent,okoska?
2010. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
63%
Bárcsak én kapnék ilyen lehetőséget, mint a párod. Keresek munkád, de sehol semmi. Inkább gürcölnék, mint nincstelen élnék. Aki nem becsüli ezt a munkát, az sokra nem fogja vinni az életben. Ráadásul nektek még gyerek is van, így még motiváltabbnak kellene lenni.
2010. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy a másik helyéről azért küldték el,mert nem becsülte,és az sem biztos,hogy itt azért rossz neki,mert gürcölni kell.Ennyire ne legyetek már okosak,észosztók!
2010. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljon a párod a mostani mellett másikat keresni....nehogy megint úgy járjon, hogy egy évig nem lesz munkája..tudom milyen így bejárni m.helyre, én is voltam így, tehát valamilyen szempontból érthető...

Még egy ideig ki kellene bírnia, talán az nem teszi tönkre az egészségét...De hosszútávon senki szempontjából nem lesz jó, ha ott dolgozik, főleg, hogy ennyire utál ott lenni.

2010. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Döntött otthagyja.

Láttam rajta mennyire ki van.Tényleg nem ér annyit az egész,hogy kicsinálja magát.Mondta,hogy tudja,hogy itt a lánya és,hogy miatta csinálja de egyszerűen nem bírja tovább!

Mellette állok és amíg nem lesz más még inkább összehúzzuk a gatya szárat.

Úgy szokták mondani,hogy a munkahely az ember második otthona.Muszáj,hogy valamennyire elfogadható legyen!



Az előző munkahelyéről leépítés miatt küldték el.

2010. jún. 2. 13:31
 17/41 anonim ***** válasza:
63%
Ajjaj! 2 hét még iszonyú kevés, hogy valaki megtanulja a munkáját (főleg ha sokrétű) és zsigerből csinálja..... Nagyon türelmetlen a párod, gondolom elszokott már attól, milyen is új munkahelyre beszokni. Sok mindent tenni nem tudsz, csak önbizalmat önteni belé, hogy bele fog jönni a melóba, illetve tudatosítod benne, hogy egy fizetésből nem tudtok megélni, ráadásul szerintem munkanélkülit sem fog kapni, valamint a lányotok maholnap iskolába megy, nem kevés pénz kell hozzá..... Sajnos vannak ilyen emberek. Én anyósomra voltam (vagyok) mérges. 1 éve nincs munkája, a mi másodállásunkból jut egy kis pénzhez, amit mi ajánlottunk ugyan fel neki, de hogy őszinte legyek lenne helye nálunk is annak a pénznek. Erre a férjem felajánlott neki egy olyat, hogy megkérdezi egy ismerősét, hogy lenne-e náluk munkalehetőség, eléggé egy helyben ülős, monoton munka. Erre mit válaszol anyósom? Csak nem gondolod,hogy én azt csinálnám? Én nem vagyok az az egy helyben ülő típus. Azt hittem megfojtom!!!!!! És akkor mi jótékonykodjunk.....
2010. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
73%

szerintem varnia kellett volna a ferjednek. azert nem varhatja el h te tartsd el abbol a keves fizubol. legalabb a kislanyara gondolhatna. Milyen ferfi az ilyen aki ennyit nem bir ki es igy rinyal? mai vilagban meg kell becsulni mindent es lehet onnan meg tovabb lepni, de addig is van vmi, es nem azt kell nezni h mit es hol dolgozik hanem azt h KESZPENZ jon a bankszamlara. majd lesz ez meg jobb is. ha az en ferjem lenne ilyen nagy valoszinuseggel repulne en nem tartanak ki mellette.

ezt azert mondom mert en vegig csinaltam egy kulfoldi bevandorlast, en is elvallaltam eleinte olyan munkat amit eletemben nem csinaltam es utaltam, es sirva mentem midnen alkalommal dolgozni. DE megcsinaltam, es mihelyst lett jobb tovabb leptem. Ma mar jot mosolygok h volt egy ilyen szakasz az eletemnek es kesz. es orulok h nem futamodtam meg es kitartottam. Ma mar kettois allampolgar vagyok zsiros pozicioban. de ennek ara volt. neha kell olyan dolgokat csinalni amihez nincs kedvunk.

2010. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyzetben pont nem belerugdosni kell a másikba,hanem támogatni lelkileg,és biztatni.Mondjuk ki mint él,úgy ítél.Én biztos nem reptetném a páromat,hanem együtt keresnénk olyan megoldást,ami a családnak is jó,meg Neki is.Talán mert van bennem empátia,lehet,hogy ezért.
2010. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem önző mondott döntött, ezzel csak az ő helyzetét könnyítette meg, viszont a ti helyzetetekre nem gondolt, hogy megint munka nélkül lesz, és esetleg megint kölcsönből fogtok élni. Várnia kellett volna addig, amíg talál jobbat, és akkor otthagyni ezt. Ha idáig sem tudott munkát találni, most se fog hamarabb egy újat találni. Vagy ha talál és az sem tettszik neki, akkor azt is otthagyja? Érdekes felfogás, én biztos gatyába ráznám a férjem, ha ő lenne ilyen, nem babusgatnám, hogy jól van ha nem tettszik, ne dolgozz drágám.
2010. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!