Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az exférjemmel?

Mit tegyek az exférjemmel?

Figyelt kérdés

Örökölt, és pénzzé tette. Most összesen három lakást ad ki albérletbe, és abból fizet havonta a gyerekek után.

Nem dolgozik. Semmi nem érdekli. Nincsenek céljai, csak elrothad. Rossz ránézni.

Tudom, most azzal jöttök, hogy mi közöm van hozzá?

Nos "csak annyi", hogy két gyerekünk van,és jobb apaképre lenne szükségük.


2017. nov. 25. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Az ö élete, és neked tényleg NINCS KÖZÖD hozzá, és nincs beleszólásod sem.


A gyerekekekl meg egyszerüen beszélsz és elmondod, miért nem jó az apjuk életmódja.

2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem depressziós...

Lehet olyan ponton van, hogy semmiben sem leli örömét az életben.

Esetleg beszélgess vele. Amennyiben jóba vagytok (gondolom igen), akkor szervezzetek családi programokat. Attól még, hogy nem vagytok már férj és feleség, még simán elmehettek közösen pl. egy állatkertbe, vagy egy családi filmet megnézni...

2017. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1: Majd ha szülő leszel, megérted. Attól még, hogy valaki íg él, egy dolog. De azt sem akarom, hogy az életmódja miatt adósságokat hagyjon a gyerekeinkre


2: Nem akarja. Én már kétszer megpróbáltam kibékülni vele (egyszer még a válóper alatt), de elutasított.

2017. nov. 25. 15:13
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Van közöd hozzá, de sajnos nem tudsz mit tenni. Ölellek.
2017. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Adósságot nem fognak örökölni, max. az örökség értékének részéig (tehát a példa kedvéért 3 db 10 milliós lakást és bármennyi hitele is volt, max. 30 millió hitelt).


Tényleg nem a te dolgod, ráadásul fizeti a gyerektartást is, szállj le róla. Felnőtt ember.

2017. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

1. Az elsö vagyok és VAN gyerekem, nem is egy, ennek ellenére eszembe sem jut az exem életébe beleavatkozni.


2. Adóságot nem lehet örökölni, csak a pozitív örökség nagyságáig.

2017. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem dolgozik. Semmi nem érdekli. -->szerintem is depressziós.

Apakép rossz, és egy idő után arra is ráébrednek a gyermekek, hogy anya választása (is) volt ez. Szegény gyermekek!

2017. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egészen jól csinálja. Van három stabil bevételi forrása, ezért nem kell a taposómalomba menni. Tisztességesen fizeti a tartásdíjat, mellette meg azt csinál, amit akar. Ez az ember egy életművész, amit a jó ingatlanbefektetésnek köszönhet. Nálam nem itt kezdődik a rohadás.
2017. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Miért váltál el tőle?
2017. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Megkapta az örökségét, amit nem ivott vagy qrvázott el, hanem befektette ingatlanba és annak a hasznából él.

Jó eséllyel a te gyerekeid fogják tőle örökölni, tehát távlati haszna is van.

A fejlettebb országokban aki megteheti ingatlant vásárol, kiadja és jól él belőle.

Ha értékpapírokat vásárolt volna és a kamatokból élne, akkor azt kifogásolnád?

Kénytelen vagyok én is azt mondani, hogy hagyd békén, nem egyszer és nem kétszer kinyilvánította, hogy nem kér belőled, miért nem tudsz továbblépni?

Szerintem nem az exnek kellene pszichológushoz fordulnia, hanem neked!

2017. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!