Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az exférjemmel?

Mit tegyek az exférjemmel?

Figyelt kérdés

Örökölt, és pénzzé tette. Most összesen három lakást ad ki albérletbe, és abból fizet havonta a gyerekek után.

Nem dolgozik. Semmi nem érdekli. Nincsenek céljai, csak elrothad. Rossz ránézni.

Tudom, most azzal jöttök, hogy mi közöm van hozzá?

Nos "csak annyi", hogy két gyerekünk van,és jobb apaképre lenne szükségük.


2017. nov. 25. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

"van pénze és nem csinál semmit csak döglik otthon"


Míg te meg csak potyogtatod a gyerekeket.

Ez azután az erkölcsi magaslat.

2017. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem ezt a kérdést. "Mit tegyek"... A volt férj, gyermekeid atyja fogyatékos? Gondnokság alatt van nálad? Gondolod, ha szidod a gyerekek előtt az apát, az nem fog visszaütni? A legrosszabb helyzetben azok a gyerekek vannak, ahol elválás után gyilkos indulat él a szülőkben egymás iránt - és egymás ellen hangolják őket. Ők mindkét szülőt szeretik, és ebben a szkizoid helyzetben felőrlődnek.
2017. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%

21es ez meg milyen duma hogy potyogtatja a gyerekeket????Neked szülte???

Biztos el se tudsz amúgy egy ilyen helyzetet képzelni meg a többiek sem akik a kérdezőt osztják.

Miért hihetetlen ha egy anya azt szeretné ha egy apa jó példát mutatna?

Nem tudom már ki írta, hogy ott megbukott az apakép, hogy elváltak...ez mekkora baromság.Mennyivel jobb lenne a gyerekeknek egy szar házaságban....A válás az egy nagyon rossz dolog...nem ment a házasság van ilyen de ettől függetlenül az any anya, az apa apa marad.Vagyis kéne, hogy maradjon.

2017. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda földhözragadt proli gondolkodás az, hogy "sérül az apakép", ha az apa a befektetései hasznából él!

Akkor a világ fejlettebb felén, a jómódban élő gyerekeket mind el kell venni a szüleiktől, mert rossz példát mutatnak?

Lépjünk már túl a "szocializmuson", már nincs büntetendő KMK (gyengébbek kedvéért: közveszélyes munkakerülés) és törvény adta lehetőség befektetni és abból élni.

Nem irigykedni kell, hanem leutánozni!


De ez a Kérdés nem is a Kérdező "erkölcsi magaslatáról" szól, hanem arról, hogy még mindig a volt férjével foglalkozik, mert nem tud leszakadni róla és ezzel a szerencsétlen gyerekek életét mérgezi.

2017. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha az én apám lett volna ekkora "életművész" jobban "tisztelném" (egyébként nem tartom vele a kapcsolatot, saját döntés), hiszen bennem lenne, hogy "ügyesen csinálja, "kijátszotta" a rendszert". (Ezt most arra értem, hogy az emberek NAGYON NAGY részében még mindig az a kép él, hogy "vagy munkahelyen dolgozol, vagy éhen halsz" egy kis túlzással. Köztes út? Az nem létezik...)

Talán egy kicsit ez mutatja/mutathatja azt is, hogy az exed legalább képes feltalálni magát. :D Remélem a gyerekeid örökölték ezt a tulajdonságát.

2017. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!