Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az exférjemmel?

Mit tegyek az exférjemmel?

Figyelt kérdés

Örökölt, és pénzzé tette. Most összesen három lakást ad ki albérletbe, és abból fizet havonta a gyerekek után.

Nem dolgozik. Semmi nem érdekli. Nincsenek céljai, csak elrothad. Rossz ránézni.

Tudom, most azzal jöttök, hogy mi közöm van hozzá?

Nos "csak annyi", hogy két gyerekünk van,és jobb apaképre lenne szükségük.


2017. nov. 25. 15:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

#9

Nem a Kérdező vált el tőle, hanem tőle vált el a pasi.

2017. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

A jobb apakép ott megbukott, hogy elváltatok.

Most akkor elváltatok vagy nem? El. Akkor éld a saját életed. Ja, és ne hivatkozzatok már folyton a gyerekekre mindenben. Addig csűritek a szót amíg a vége az, hogy "de mer a gyerekek miatt fontos". Ez csak hülye duma.

2017. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

"Most összesen három lakást ad ki albérletbe....Nem dolgozik."


Hülye lenne!!

Te meg meg fogysz pukkadni az írigységtől.

Nem csodálom, hogy elvált egy ilyen IQ nélküli sárkánytól.

2017. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek az exférjemmel?"


Tegyél neki egy szívességet...

...azzal, hogy békén hagyod!

2017. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg nagyon jól csinálja, minek robotoljon, ha van rendszeres bevételi forrása?

Még ha csak 60 ezerrérr d ki egyet, az 180 a háromra.

Megél belőle, fizeti a gyt-t, a továbbiakban nincs közöd hozzá.


Téged az zavar, h nem dolgozza ki a belét.

2017. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez valamilyen fertőző női agybetegség lehet, mert azok a megkeseredett nők akik ezt "elkapták", a szakításuk/válásuk után is állandóan az exeiket lesik, és nem képesek leszakadni róluk még hosszú évek múlva sem.

Ezeknek a nőknek nincsen saját életük, és ott próbálnak ártani az exüknek ahol csak tudnak.

Ezek a nőstények, a női nem szégyenei!

2017. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
mért hiszik azt az exek,hogy válás után továbbra is beleszolhatnak volt párjuk életébe?onnantol kezdve nincs beleszolás,még akkor se,ha közös gyerek van.ha valaki leflé csuszik az is zavarja az exet,ha talpra áll,és uj életete kezd,az is zavarja...válástol számitva amihez közünk van az a gyerek,nem az hogy a volt párunk hogy él,dolgozik e ,iszik e,vagy éppen boldog más valakivel
2017. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

Tudjátok én is elváltam és én is aggódom a volt férjemért hasonló okokból mint a kérdező.Semmi közöm hozzá mit csinál,de nem mindegy milyen apaképe van a gyerekeknek.Az én exem iszik.Sokszor azért nem tud menni hozzá a gyerek mert részeg.És ne higyjétek hogy nincs jobb dolgom mint az exszel foglalkozni, én tovább léptem új életet kezdtem új párom van, sőt született babánk is.Két gyerek született az első házasságomból a fiú már 18 ö már tudja m8lyen az apja.A lány 11 éves ő is sejti már.Nagyon rossz, hogy a gyerekek sajnálatot éreznek az apjuk iránt.Szomorú.

Kérdező nem tudsz mit tenni.A gyerekek majd rendezik magukban amit látnak, amit tudnak és amit éreznek.

2017. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért nagyon nem mindegy, hogy az ex ISZIK és ezért aggódsz azon, milyen példát mutat, vagy van ANNYI jövedelme, hogy nem KELL munkába járnia, így is megél belöle - ez azért egész más dolog, ebben semmi negatív sincs!!!!!!!!
2017. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
19es!Az, hogy van pénze és nem csinál semmit csak döglik otthon jó példa egy gyereknek???Ráadásul úgy, hgy semmit nem tett a pénzért! Azt látja a gyerek, hogy nem kell megmozdulni, nem kell tanulni, dolgozni, majd az ölembe hullik! Tényleg jó példát mutat.
2017. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!