Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző lennék? Nem kaptam...

Önző lennék? Nem kaptam semmit gyereknapra. De a tesóm igen

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok,a tesóm meg 23. Tesómnak van egy egy éves babája is. Anya tegnap adott tesómnak 5000Ft-t gyereknapra, állítólag a picinek adta,h rá költse. De ma délelött jött át hozzánk tesóm és mutogatta az új szandiját. Kérdeztem h hogy volt rá pénze hisz elötte panaszkodott h nincs 10ftja sem. Mondta h lett. Én mondstam anyunak h sztem abból vette a cipőt amit ő adott.de ő csak annyit mondott h nem tudhatjuk. (Ja,mert anya tegnap adott neki 5000Ft-ot) A vicc az h pár órával késöbb ,ár jött át pénzért mert nincs pelenka a gyerekre. Én mondtam neki h mi van azzal a pénzel amit anya adott tegnap? erre azt mondta h abból mást vett. Mikor odavágtam h cipőt,akkor rám ordított h semmi közöm hozzá h mire költi a pénzét. Mikor anyának is szóltam h azért ez hogyis van akkor már ketten mondták h milyen önző és irigy testvér vagyok.

Rossul esik h én még egy vacak csokit sem kaptam,tesóm meg elvert 5000Ft-t és még a pelenkára is kapott külön pénzt


2010. máj. 31. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
83%

ez rettenetes, ez már tényleg a pofátlanság netovábbja, amit a nővéred művel.

nálatok kajál, elszedi a cuccaidat...

hogy nem sül le a bőr a képéről??

ezek szerint van pénz mégiscsak, ha a gyerek apja jól keres.

a föld alá süllyednék a helyében, hogy az anyukáddal tartatja magát, tőled meg "ellopja" a pénzt.

2010. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
26%

Hú, jól lepontoztatok :P :D (tegnap 13.06 és 13.48 vagyok)

Jó, hát legyen nektek igazatok, szomorkodjunk! :)

Mindenesetre sztem nem éri meg. Nekem Anyukám ilyen, közel hatvan éves, de a harminc évvel ezelőtti sérelmeken rágódik, hogy mit kapott a testvére, meg mit a sógornője, és ő mit nem.

Hát erre azért ügyeljetek, hogy ennyire ne vegyétek komolyan (már ha nem akartok megkeseredni).

Na csocsesz.

2010. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem megkeseredett,csak együtt érző emberek vagyunk.
2010. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

A tesóm most ujsűgolta ha holnap megy fodrászhoz,meg kozmetikushoz anyával.Anya befizette,mert mostanában olyan nyúzott. Kérdeztem anyát h és én mikor mehetek fodrászhoz,erre a tesóm ilyet szól h menjek el dolgozni és akkor a saját pénzemből elmehetek. Mondom neki h mintha ő 15 évesen hajkurászta volna a munkát. Hiába vagyok tag egy csomó iskola szövetkezetnél,meg szinte minden héten megyek h lehet e menni,utoljára 3 hónappal ezelött tudtam menni szórólapozni,azóta semmi. Mikor mondom anyának (elég szemrehányó voltam mondjuk) h jó h nekem igérted meg h mehetek fodrászhoz ha lesz pénzed,akkor azt mondta h nekem most majd a szemüvegemet kell kifizetni(nemrég irták fel,de csak olvasáshoz kell),a tesóm meg még be is szólt h ne olvassak annyit és akkor nem kell a szemüveg,és mehetek fodrászhoz.

nem járok bulizni,ha van pénzem általában könyvet veszek,és ,még ezt is elvenné tőlem. Ráadásul ma kapta meg a gyest,hétvégén meg jön haza a barátja a fizuval,ugyh azt se mondhatja h nincs pénze!

Mondtam anyának,h majd ha én is szülök egy gyereket akkor talán én is elmehetek fodrászhoz,erre tesóm odavágott (szószerint) egy 5ezrest(megjegyzem az ő pénzéből) h nesze menj,de nem fogadtam el,inkább bejöttem a szobába

2010. jún. 2. 11:59
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

ezek után pláne nem vagy önző, ezt felejtsd is el. egy jólelkű, szorgalmas, jellemes lány vagy, ellentétben a nővéreddel.

ez már tényleg botrányos, amit művel.

anyukádról is hasonló a véleményem, de azért mégsem akarom annyira részletezni, mégiscsak az anyukád.

bár viselkedhetne igazi anyaként is...

2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak!


Nálunk szerencsére ilyen nincs! Idén még senki nme kapott ajándékot se a bátyáim se én!


Nekem csak az fáj h amikor a bátyám(amelyik velünk él) ha elmegy bulizni anyáék általában adnak neki 1ezrest!

Én meg pénzt sose kapok igaz mmég bulizni sem járok de pl ha megtetszik 1 olcsó ruha akkor nme mindig veszi meg nekem! (olcsó=500-1500 ft)


Kívánom h ezen minél előbb tullépj és hagyd a nővéred! Ő már csak ilyen! AQz én nagyobb bátyám s volt ilyn ő most 19 éves és Szegeden lakik 1 kollégiumban!


11/L

2010. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező Kislány!

Ne törődj a nővéreddel, egy őnző ronda disznó! Anyukád gondolom téged is nagyon szeret, csak elhiszi, hogy a nővéred mindenben a segítségére szorul és erőn felül oda juttat minden megtakarítást. Igazad van, ez így igazságtalan veled szemben, hidd el, nagyon sajnállak! Anyukád is hibás, amiért nem látja, mennyire fáj ez neked.


Melyik városban laksz? Lehet, hogy akadna köztünk olyan, aki valami apró figyelmességgel kicsit javítani tudna a hangulatodon!

2010. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
73%

15 éves vagy, gyerek. Megérdemelted volna, mint ahogy a többi gyerek is. 16, sőt, még 17 évesen is gyerek leszel. Én semmit nem kaptam, de nem is kértem, télapóra sem kérek. Na nem azért, mert nincs pénzünk vagy már nem érdemlem meg, csupán érted, most kár kiadni pénzt egy mikulás csomagra tele csokikkal, azért annyira már nem vagyok oda a csokiért. Gyereknapra meg kimondottan nem is kell adni nekem semmi hülyeséget, inkább akkor, ha szükségem van rá. Tesód bunkó volt, anyukád szintén. Ez van, most már lecsengett a gyereknap, tedd túl magad rajta.

16/L

2010. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem neked kellene azt mondani, hogy önző vagy, hanem a testvéredet kellett volna megtanítani spórolni. Ez a szüleid feladata lett volna...
2010. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Ez durva :S
2010. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!