Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha nem adom oda a...

Miért baj, ha nem adom oda a 43 görkorimat az öccsémnek a 36-os lábára?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok otthon mindig elveszi és a szüleim nem is szólnak rá. Van neki is görkorija, igaz nem olyan komoly, mint az enyém, de egy 10 éves gyereknek nem is kell.

Amikor otthon vagyok, akkor is mindig kéri, had menjen vele, de nem igazán neki való, így én nem adom oda. Persze ilyenkor megy panaszkodni anyuhoz vagy apuhoz, hogy én milyen szemét vagyok és ők még adják alá a lovat. Adjam oda neki, én most úgyse használom meg csak a ház előtt lesz, tehát ha használni akarom csak szólnom kell. Már nem egyszer mondtam, hogy veszélyes ennyivel nagyobb görkori, de nem értik meg.

Miért nem értik meg az észérveket?


2010. máj. 31. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van, ha nem adod oda neki.Nagyon veszélyes. Mikor barátomnál voltam, nem volt más papucs, a tesója 44 es papucsát vettem fel, a 38 as lábamra..és akkorát estem mint egy ház. Hát még korival. Bele se merek gondolni....
2010. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen igazad van. Egyszerűen dugd el valami olyan helyre, ahol nem találja meg a kisöcséd. Megmagyarázni úgyse tudod neki, hogy mi a helyzet, de legalább nem töri ki a nyakát.
2010. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid lusták megnevelni az öcséd hisztijeit és mivel te vagy az idősebb s megfontoltabb ezért téged könnyebb letudniuk. Ha ők nemhajlandók megérteni, hogy simán baja lehet belőle akkor dugd el nyugodtan s mond, hogy nemtudod hol van vagy, hogy kölcsön adtad egy osztálytársadnak.
2010. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem irigység kérdése. Egyik haverom is kért egy görkorit kölcson csak hogy had próbálja ki. A kori kicsi volt neki és kivette a betétet belőle. A műanyag héj nem fogott a lábán semmit és eltörte a lábát egy esésnél.


Érthető,hogy az öcséd téged akar utánozni mivel a bátyja vagy.Gondolom oda is adnád neki ha nem lenne balesetveszélyes.,de a szüleid nem értem miért nem gondolnak erre.

2010. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem értem a szüleidet. Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek. Pedig egy nem görkorizónak is teljesen logikus, hogy ez nagyon veszéllyes
2010. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem! Persze, hgoy veszélyes ennyivel nagyobb görkorit felvenni! Én néha a párom papucsába ugrok bele, mikor hirtelen nem találom a sajátom. Hát, volt olyan, hogy kiszaladtam a kapuhoz, és csetlettem-botlottam egyfolytában. Igazság szerint azt mondanám, hogy vegye fel, aztán ha hetekig sajog a segge, majd meggondolja. Persze, nem akarok neki rosszat, de ha az észérv nem használ...
2010. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!