Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha nem adom oda a...

Miért baj, ha nem adom oda a 43 görkorimat az öccsémnek a 36-os lábára?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok otthon mindig elveszi és a szüleim nem is szólnak rá. Van neki is görkorija, igaz nem olyan komoly, mint az enyém, de egy 10 éves gyereknek nem is kell.

Amikor otthon vagyok, akkor is mindig kéri, had menjen vele, de nem igazán neki való, így én nem adom oda. Persze ilyenkor megy panaszkodni anyuhoz vagy apuhoz, hogy én milyen szemét vagyok és ők még adják alá a lovat. Adjam oda neki, én most úgyse használom meg csak a ház előtt lesz, tehát ha használni akarom csak szólnom kell. Már nem egyszer mondtam, hogy veszélyes ennyivel nagyobb görkori, de nem értik meg.

Miért nem értik meg az észérveket?


2010. máj. 31. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmi baja nem lesz attól a görkoridnak ha a testvéred felveszi. Egyszerűen irigy vagy rá. Ha a szüleid úgy ítélik meg, hogy nem veszélyes, akkor semmi baja sem lesz, másrészről pedig ki lehet tömni az orrát. Én is mindig odaadtam a hugomnak és egyben vagyunk. Hihetetlen milyen irigyek a mai testvérek.
2010. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A kérdezőnek teljessen igaza van, a görkori nem az ő lábára való, mégha kitömi akkor sem. Nem érzi benne az egyensúlyt, labilissá válhat benne a navigálás. Még gyakorlott görkorisok is estek már akkorát, mint az ólajtó. Én láttam, térdszallagszakadás lett a vége.
2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
nekem 35/36-os lábam van, amikor görkorikat néztem az ismerős 42-esét próbálgattam kíváncsiságból...semmi rögzítése nem volt a lábamnak, felállni alig mertem, elindulni meg meg sem próbáltam...ez nem irígység, hanem tényleg veszélyes ...nem mellesleg, ha van a kölyöknek saját, akkor miért kell a másiké, ami ráadásul nem is jó a lábára...
2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem irigység, meg lehet tőle nyomorodni. Először gondold végig utána szólalj meg.
2010. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az öccsém 10 éves én meg 17.

Nem irigység, de tényleg veszélyes. Én már 8 éves korom óta korizok, mégse mernék felvenni ennyivel nagyobb görkorit. Tényleg nem érzi benne, hogy irányítsa, nem érzi az orrát, akkor se ha kitömi.

2010. máj. 31. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem irigység ez.

ugye 43 a lába és tesójának 36 és nem is jó rá,hiszen veszélyes is nem tartja egyensúlyt,neki csak 36-38 as jó és így ebben mérteben játszhat.régen mikor nővéremét fölvettem,persze nagy volt,nem tudtam benne járni,meg elestem is,úgyhogy saját méretben tudtam csak járni vele.

2010. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Testvér ide testvér oda, nem hiszem egy 17 évesnek osztozkodnia kell mással. Főleg, ha az öcsikének is van sajátja.
2010. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

mert nem AKARJÁK megérteni az észérveket

lehet egyszerűbb nekik Téged lerendezni, mint lekezelni egy 10 éves kisfiú hisztijét

ne okold magadat, teljesen igazad van ez veszélyes dolog

viszont sajna nem a görkori kérdése a probléma gyökere... :(

2010. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem baj, ha nem adod oda.

Büszke lehetsz arra, hogy több eszed van mint a szüleidnek.

Ők meg szégyellhetnék magukat, ha az ilyen észérvekre nem hallgatnak. Komoly baleset lehet belőle, ha nagyobb korit használsz. Én szilánkosra törtem a térdemet.

2010. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!