Most mi van? (lent)

Figyelt kérdés
Anyu elhatározta, hogy vmi biztosítási ügynök lesz és apu ezt zokon vette, mert eddig anyu az ő cégében dolgozott. Épp ma jöttem haza amikor anyu ment el és azt mondta, hogy apu nagyon megbántotta. Sírt és nagyon el volt keseredve. Apu hívott később és azt mondta, hogy azt mondta anyu, h bevett egy csomó lázcsillapítót és most ül vmi parkolóban. Ne hívjuk, mert vezetni fog minnyá. Aztán kikapcsolta a telefonját. Órák óta nem hallottunk felőle, lehet hogy elment arra a biztosítási ügynök izére, és ott van, de nekem azt mondta anyu, hogy felmond. Apu nemrég látta annak az izének a vezetőjét, szval ha ott volt, hamarosan itthon kéne lennie. De még mindig nem veszi fel. Felhívtuk a rendőrséget, a mentőket, de nem látta senki. Volt apu a spárban, mert anyu oda készült, de ott sem volt. Ugye nincs baja? IMÁDKOZZATOK!!!! Mit tegyek? Nagyon aggódom! 13L
2010. máj. 31. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj még nem kell aggódnotok! Semmi baj! Lehet, hogy csak levezeti a feszültséget, nemsoká haza fog menni. Ha valami baj érte volna, akkor ha a rendőrök nem is, de a mentők tudnának róla hidd el nekem. Összeveszett apukáddal, ezért elment otthonról. Megnyugszik és hazamegy :) Mamádhoz nem ment el esetleg?
2010. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegény kislány, nincs meg az anyukád, én megértelek, én is halálra lennék rémülve, főleg ennyi idősen! Imádkozom, hogy meglegyen anyukád és ne legyen semmi baj! Te is imádkozz, és higgy! Bízz a JóIstenben! Ha hazaér anyukád, akkor öleld át és a lehetőségekhez képest nyugtasd meg, legyél vele!
2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

"Most mi van? (lent)"


hogy mi van lent? ezt neked kéne tudnod, minden normális lány tudja

2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást!

Most hívott apu, hogy látta az utcán. Mégis elment arra a vmire és éppen kijött az ajtón, amikor meglátta. Messze volt tőle, csak azt látta, hogy vmi pasival ölelkeznek. De gondolom, nem olyan ölelés, csak baráti. Remélem, most már hazajön

2010. máj. 31. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy úgy. Na látod, mondtam, hogy semmi baj.

Biztosan csak baráti ölelés volt, ha felmondott akkor búcsúzás vagy ilyesmi :)

2010. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem irigylésre méltó most a helyzeted, jó lenne ha valaki felnőtt lenne melletted. Remélem azóta anyukád hazaért, és ismét folyik minden a maga medrébe. A felnőttek vitájából igyekezz kimaradni.
2010. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nincs itthon, még nem veszi fel. De apu nem ment oda hozzá, nehogy azt higgye, hogy kémkedik utána. De tudom, hogy jól van, remélem hamarosan itthon lesz. Most csinálok nekik vmi finomat!
2010. máj. 31. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, hazaért anyukád, minden oké?
2010. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!