Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az anyósát és...

Más is utálja az anyósát és apósát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

én mindig kijöttem az összes volt barátom szüleivel...engem mindig nagyon szerettek és nagyon rendesek voltak velem


a mostani párom anyukája és élettársa is nagyon rendesek...és az anyuja lányaként tekint rám...tudom tudom lakva lehet őket megismerni...később kibukik...hát nálunk ismerem őket annyira már hál istennek, hogy tudjam, hogy ha a párom egyszer megkéri a kezem biztos vagyok benne hogy soha semmilyen problémám nem lesz velük...szeretem őket és tudom h ha baj lenne rájuk is számíthatnék mint a szüleimre...

2010. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is utálom őket, mert amikor megtudták, hogy terhes vagyok (nekik egyetlen fiuk van, és első unoka volt útban), egyáltalán nem örültek. Mégpedig azért nem, mert nem voltunk összeházasodva. Egyébként azóta se vagyunk. Szóval anyós azon morfondírozott hogy mégis mit fog szólni a rokonság (szép nagy), meg a szomszédság, hogy házasság nélkül jön a gyerek. Még egy mosolyt sem láttam az arcán, hogy picit is örült volna az unokának. Aztán amikor szültem, és jött anyukámmal a kórházba, anyának azt mondta, hogy "Viszem a sok cuccot az unokádnak!"

Hát nagyon kár volt neki költségekbe vernie magát. Soha nem kértem tőle semmit, és nem is fogok. Abban is biztos vagyok, hogy bár nagyon békés, csendes környéken laknak, olyan igazi gyereknek való helyen, az én fiam soha nem fog ott nyaralni. Pedig én rengeteg nyarat töltöttem anno az én nagyszüleimnél.

2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus magyar mentalitás mindenki utál mindenkit.De hogy ennek a kérdésnek mi értelme.
2010. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én jól megvagyok a párom egész családjával. A titkunk: nem költözünk egymás nyakára se az én szüleimmel,se az övékével.. birom mikor olvasom itt h a pofátlan anyós igy a pofátlan anyós úgy,hogy mer dirigálni a saját házában :D

Én inkább "dobom ki az ablakon a pénzt" az albérletbe,de akkor a saját magam ura vagyok és ott tényleg nem dirigál senki,nem szólnak bele a gyereknevelésbe,ebbe abba amikre itt mindig panaszkodnak ezen az oldalon..

2010. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
15.20 én nem költöztem anyósom nyakára, de képes így is dirigálni, mintha kész hülye lennék, a fiacskája meg nem múlt volna tíz éves. Egyik barátnőmnek meg a gyerek mondta, hogy a mama benézegetett, meg nyúlkált minden szekrénybe, mikor náluk volt, és anya meg apa nem volt otthon. De olyat is hallottam már, hogy nem hogy nem volt együttélésnél kompromisszum, de még le akarta szeretetni az ifjú párral a szobájuk ajtaját, mert minek az nekik. Na az ilyenen mit szeressen?
2010. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mi sem költöztünk össze. Már csak az kéne! Szerencsére 200 km van köztünk. De attól még nem fogom neki megbocsájtani, hogy fontosabb volt a szomszédság véleménye, mint a saját unokája. A távolság miatt szerencsére csak kéthetente találkozunk egy napra. Ennyi bőven elég is belőlük.

14:19-es voltam

2010. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!