Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az anyósát és...

Más is utálja az anyósát és apósát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Az enyémek pl. jófejek, de lehet, hogy 10 év múlva másképp látom.
2010. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

NEM:) én nagyon szeretem mindkettőjüket:)

Nekik köszönhetem a páromat...

Mindig kedvesek és aranyosak voltak velem, nincsen amiért ne szeressem őket:)


ölelgetném mindkettőjüket. csak sajna ritkán látom Őket...

2010. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Én anyósomat rühellem, de kegyetlenül. Pofátlan, meglop bennünket, hazudik, kéreget és még ő nem köszön nekünk.
2010. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%

Szerettem őket, aztán megismertem őket közelebbről. Apósom egy alkoholista, büdös bunkó, tapogat, kukkol, okoskodik.

Anyósomnak apósom a szent ember, ha valaki megjegyzést tesz rá, akkor az a hülye, és amúgy is, mindenbe beleüti az orrát, és ha valamit nem úgy csinálunk, akkor egyből vergődik, meg érzelmileg zsarol, hogy ő jót tett a férjemmel. (Elszedte az összes megtakarított pénzét, felvetetett vele egy hitelt és cserébe beköltözhetett a nyárikonyhába.)

2010. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én az apósommal vagyok így. Csupa jóindulatból, amikor tele volt pattanással az arrcom, soha nem felejtette el megjegyezni, hogy mlyen csúnya, és miért nem kezelem? Plusz: milyen sovány vagyok, igazán hízhatnék. A férjem pedig nem érti, hogy miért nem értem, hogy ezt szeretetből mondja... De az anyósommal nincs baj, vele minden ok.
2010. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Anyósom egy tündér, apósom egy sz.rházi szemét. El is váltak.
2010. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem mindkettőt, nem mondom hogy nem érdekesek, vannak furcsaságaik, de hát kinek nincs:)
2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Mid a kettőt szerettem még meg nem halt az apósom.Azután anyósom kimutatta a foga fehérjét,és a férjemnek is akkor kellett szembesülnie a tényekkel ,hogy milyen is igazából.Azóta 7 éve már nem tartjuk a kapcsolatot ,levegőnek nézzük ,hiába is áskálódik ellenünk .Pedig nem könnyű mert egy utcában lakunk.
2010. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
mindkettöt...gyülölöm..
2010. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Az én apósomnak csak a sógornőn a gyereke az én feleségem csak amolyan púp. A másik amiért rühelem pedig az,hogy a lányát(nejemet) lány korában molesztálta az anyósom meg nem tett semmit se ez ellen és még ő fasz@ apa.
2010. máj. 31. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!