Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az anyósát és...

Más is utálja az anyósát és apósát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:43
1 2 3 4
 21/36 Lilah ***** válasza:
6%
Nem, mert én már felnőttnek érzem magam ilyen gyerekes dolgokhoz. Jófejek a párom szülei. Csak a mai fiatalok képtelenek kompromisszumot kötni, másokat elfogadni, a problémáikat megoldani, és nem felfújni a dolgokat.
2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Mind2vel nagyon jó viszonyban vagyok após jelölt régimódi nem szereti puszilgatom a barátom, de ez talán most megváltozik miután én támogattam be a helyére mikor hát jól...
2010. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket,semmi bajom nincs velük.Egyszerű,rendes,jó emberek,bár vannak hibáik,mint nekem is,meg mindenkinek.


Viszont azt hozzátenném,hogy a lányukat ki nem állhatom,és nem azért,mert mai fiatal vagyok... :-) Így alakult.

2010. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak anyós él párom édesapjával én már nem találkoztam. és azt kell mondjam, hogy a párom anyját utálom!! úgy, ahogy van. bár, ha tőlünk 3000 kilóméterre élne, semmi bajom nem lenne vele. igaz, akkor meg minden nap felhívná a páromat, úgy ahogy a lányát hívja... :(
2010. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
párom szülei még kiskorában elváltak és újra családot alapítottak. A leendő anyósomat nagyon kedvelem,jól kijövünk,párom nevelő apjával is jó a viszonyunk.Mondhatom,hogy igenis szeretem őket. Viszont párom vér szerinti apját egyenesen utálom,mindig okoskodik,bunkó,be-be szólogat(az apja feleségét viszont szintén kedvelem,bár nem annyira mint anyósomat)
2010. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Az első években én is úgy éreztem, hogy úgy szeretem őket mintha a saját szüleim lennének. Azóta eltelt néhány év a sok jót amit kaptunk mind utánunk kiabálták, és nagyon megváltozott minden. Ma már utálom őket, idegbeteg vagyok ha csak látnom kell őket.
2010. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem szeretni őket, de valahogy az egész család nem az én világom... persze a családi béke érdekében mindent megteszek.

Az após tündér, nagyon szeretem. Az anyós meg olyan, amilyen épp lenni akar. Ha minden jól megy, akkor belesz..ik, jól beszólogat, osztja az észt. Ha meg látja, gond van köztem és a férjem közt, akkor meg lapít...Hát lehet az ilyet szeretni?

2010. jún. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy más is utálja, de még hogy.

Jobban mondva, nem szeretek ilyen szót kimondani, hogy utálom, inkább azt mondom, hogy nem szeretem, de nagyon nem. A tiszteletet megadom neki, mert az jár neki azért amiért felnevelte a páromat, de kifújt. Nem szeretem, ha valaki játssza a szendét, közben meg alattomos, számító és manipulatív. Nekem egyszer olyat beszólt, hogy még a fia is nézett, hogy hogy képes ez a kis szende szolid teremtés ilyet kiejteni a száját. És hozzáteszem én semmit nem csináltam, ő hazudott, amit be is vallott. És akkor nekem kell beszólni. Ha már egy felnőtt nő, aki anya, szemrebbenés nélkül képes hazudni, az már milyen anya, anyós szerintetek?

Én nem ezt szoktam meg, az én anyukám csak segít, nem hazudik, nem álszent, és csak a mi javunkat akarja. Na anyós ennek az ellentéte.

2010. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
anyóst utálom. egy igazi sz..házi, képmutató, rafinált hazug, önző disznó. mosolyt még nem láttam az arcán. utálok még ránézni is. após szegény rendes ember volt, pedig ivott, de nagyon szerettem. nem is csoda, hogy nem bírta sokáig egy ilyen nő mellett. első terhességem hírére elájult, hogy ő még nem akar unokát, majd követelte, hogy vetessük el. második gyermekünk hallatán közölte, hogy ő nem bírja a gyereksírást. milyen anya, nagymama az ilyen? ezeket a szavakat sosem felejtem el és épp emiatt mindíg is gyűlölni fogom, amíg csak élek.
2010. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
05-31 17:54es vagyok, most nézem, hogy félre érthető, szóval, a férjem költözhetett be a nyári konyhájukba cserébe az összes pénzéért, meg egy felvett hitelért. Milyen szuper jó fej szülők!
2010. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!