Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja a legtöbb tinédzs...

Miért utálja a legtöbb tinédzser az anyját? És a legtöbb meny az anyósát?

Figyelt kérdés
Én mind a kettő vagyok, anya is,anyós (lassan), és meny is.De egyszerűen bicskanyitogatók a kérdések.Nálunk ilyen fel sem merül.Miért van ez?
2010. nov. 23. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

most mondjam, hogy szerencsés vagy? persze vannak esetek ahol a felek még szítják az ellentéteket, annál jobban is, mint kéne. de soknak, hidd el, valós alapja van.

én Anyukámmal jó kapcsolatban vagyok, Anyósommal már voltak konfliktusok, persze próbálom (és ő is) higgadtan kezelni, de alapvetően eléggé másképp gondolkodunk, mégis kénytelenek vagyunk együttműködni, hiszen egy család vagyunk.

2010. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Szóval neked van egy lányod, aki tizenéves, férjnél van, és utálja a férjének az anyját? És van egy fiad is, akinek a feleségét te utálod? És véletlenül nem mostoha testvérekről beszélünk, és csak 2 szereplő van?:O gyanus vagy te nekem
2010. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor a gyengébbek kedvéért!Anya vagyok, mer van egy 17 éves fiam.Anyós vagyok, mert neki már van komoly barátnője, és meny is vagyok, mert az anyósom még csak 66 éves.Így már érthető?
2010. nov. 23. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert sok primitiv ember van, akik képtelenek alkalmazkodni. Nekem se a gyerekekkel, se a partnereikkel, se anyósommal nincs bajom, ha valami nézeteltérés van - ritkán, akkor azt megbeszéljük, veszekedés, gyülölködés nincs.


(Szintén anya - 4 gyerek- , anyós - 3 gyerek kapcsolatban él -, meny - mert van anyósom is - egy személyben.

2010. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt a kérdést én tettem fel! Nah pont az ilyenekért nem jön ki jól a meny és anyós.. a kavarások sorozatáért..

Szerencsések azok akiknél minden jól megy :)

2010. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kérdező: annyit azért hozzáfűznék, hogy akármennyire is komoly a 17 éves fiad kapcsolata, igazán még nem tudhatod, milyen az Anyós szerep. Az leginkább az esküvő és az unoka érkezésével jön el, amikor meg kell tanulni egy merőben más szerepet, amikor már nem elsősorban Anyuka vagy, hanem Nagymama. Ez az alkalmazkodás sokszor nehezen megy az Anyósoknak és ez (is) a konfliktusok forrása. (és még sok ezer ok lehet, de hosszú lenne ragozni)
2010. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Ha pl. a fiad 19-20 évesen bejelentené, hogy nagymama leszel vagy, hogy esküvő lesz, akkor már lehet nem is szeretnéd annyira a menyedet. Bocs a példáért.
2010. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát már miért ne szeretném?Én is 17 évesen szültem, és az anyósom a mai napig imád!A fiam most 17 éves, és a menyemet is imádom, sőt a nászasszonyomat is.Ezért elképzelhetetlen a szitu.
2010. nov. 23. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
segítettek valamennyire a válaszok, meg tudtál belőle valamit?
2010. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És miért b@sztatja folyamatosan sok anyós a menyét? Nem tud(a meny) főzni,takarítani,gyereket nevelni,anyós mindent jobban tud.Kedves kérdező,kérlek ezt válaszold meg nekem.
2010. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!