Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja a legtöbb tinédzs...

Miért utálja a legtöbb tinédzser az anyját? És a legtöbb meny az anyósát?

Figyelt kérdés
Én mind a kettő vagyok, anya is,anyós (lassan), és meny is.De egyszerűen bicskanyitogatók a kérdések.Nálunk ilyen fel sem merül.Miért van ez?
2010. nov. 23. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a kérdezö vagyok, de már elözöekben is irtam, akik nem tudnak kijönni az anyóssal, mennyel, azok primitivek. (És nekem már tényleg van unokám is - ezt kifelejtettem az elöbb a felsorolásol. De azt nem érzem, hogy MIT VÁLTOZTATNA, hogy hosszabb ideje tartó kapcsolat, házasság, vagy emellett még unoka is van - ettöl nem változik meg se egy ember, se egy kapcsolat)
2010. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az anyós tméához nem tudok hozzászólni. A tinédzsereknél "természetes", hogy utálja az anyját. Egyszerű biológiai tény a kamaszkor.
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért enyhén erős a 17 éves fiad barátnőjét a menyednek tekinteni...
2010. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A tinik szabadságot akarnak. A szülők, mivel ez a feladatuk, korlátozzák őket ebben. Ezért.

Anyós-meny viszony. Ez egy érdekes kérdés. Sajnos, sok anyós és sok meny is saját tulajdonának tekinti a férfit, s mint olyat, uralni akarja. A két nő hatalmi harca miatt van az utálat. Sokszor elég az is, ha csak az egyikük fitogtatja a vélt hatalmát, már az is ide vezet. Egészséges családoknál ilyen nincs, hiszen ott mindenki elfogadja a többieket, anyós felvállalja a szerepét, miszerint most már nincs akkora befolyása, a meny pedig tiszteli a nőt, aki felnevelte a férjét.

2010. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16:17 ez igaz. de a probléma már akkor is fennáll, ha ez egyik fél primitív, hiába próbálja a másik higgadtan, korrekten kezelni a dolgokat. ha meg mindkettő... na általában azokat a kérdéseket szoktad itt olvasni a gyakorin, akkor elszabadul a pokol
2010. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!